Archiwalna strona BIP

Wersja archiwalna Biuletynu wraz z zamówieniami publicznymi z roku 2020 oraz lat wcześniejszych znajduje się pod adresem: https://arch-dk.ozimek.pl

Pracownicy

Dyrektor Domu Kultury: Justyna Wajs-Fijałkowksa

Główny księgowy: Hanna Pogorzelska

Specjalista d/s księgowości: Małgorzata Kizyma

Kierownik administracyjny, koordynator d/s kontroli zarządczej: Stella Fajer

Koordynator d/s projektów: Sylwia Magnuszewska

Referent d/s kadr i księgowości: Iwona Wiesbach

Specjalista d/s administracyjno - biurowych: Romana Klimek, Natalia Grochol

Instruktorzy:

Elżbieta Konop zespół ludowy "Babie Lato"Ozimek

TANIEC
Daria Bejm           Zespół mażoretkowy "Diament"
Natalia GrocholZespoły mażoretkowe: przedszkolaki - "O-mega III"; kadetki - "O-mega II"; juniorki - "O-mega I"; seniorki - "Delement
Karolina StopińskaZespół mażoretkowy "Delement", Zumba
Katarzyna CieślaMazoretki Grandseniors: "SuperMums"

Robert Surowski, Zuzanna Kociubińska

Akrobatyka
Karolina Mientus"Hip - Hop Infinity Dance"; "Hip - Hop Infinity Dance Kids"
Anna GuzyZespoły baletowe: "Perełki", "Złotka", "Błyskotki"
Radomir BacharAdepci - grupa naborowa; "Mini Mini"; "Enter"
Emilia FrontSzkółki mażoretek: 4-latki "O-mega IV"; 5-latki "O-mega V"; Fitness Dance

Tatiana Kowalczyk, Wiktoria Mientus

Sekcja tańca orientalnego: "Kaszmir", "Zafira"
PLASTYKA
Agnieszka Jarocka

Sekcja plastyczna. Grupy: "Mikro I", "Mikro II", "Czarodzieje", "No Name", "kameleon", "Gwiazdozbiór"; Pracownia grafiki warsztatowej

TEATR
Robert KonowalikGrupy teatralne: "Fieter", "Kto?", grupa teatralna w Zakładzie Karnym Turawa
MUZYKA
Paweł Wielgus

"Chór na obcasach"; Dziecięco - młodzieżowy zespół wokalny "Obok ciszy"; nauka gry na gitarze

Andrzej WilczyńskiOzimska Orkiestra Dęta; Szkółka im. Zygmunta Antosika
Agnieszka WilczyńskaEmisja głosu, zespół Power of Sound
Anna SitarzStudio Piosenki "Nonet" 
ZAJĘCIA DLA SENIORÓW
Halina OsterJoga dla seniorów; Szkoła Super Babci i Super Dziadka

Kierownicy zespołów folklorystycznych:

Krystyna Koźlik zespół ludowy "Heidi"Ozimek
Zofia Cichowska zespół ludowy "Grodziec"Grodziec
Barbara Baron zespół ludowy "Dialog"Dylaki
Krystyna Klimas zespół ludowy "Dzióbki"Biestrzynnik
Danuta Szewc zespół ludowy "Jutrzenka"Grodziec
Krystyna Buczek zespół ludowy "Opolskie Dziołchy"    Antoniów

Akompaniator zespołów ludowych: Józef Palt ("Opolskie Dziołchy", "Heidi", "Babie Lato", "Grodziec")

Akompaniator zespołów ludowych: Jan Rybak ("Jutrzenka")

Organizacja imprez: Katarzyna Kamińska

Organizator imprez /Akustyk: Michał Katolik

Język angielski: Magdalena Ślęk, Ali Omarov

Język niemiecki: Małgorzata Kupis - Wielgus

Garderobiany: Szymon Początek

Oprawa graficzna imprez: Agnieszka Jarocka, Szymon Początek

Konserwator: Norbert Halupczok

Pracownicy gospodarczy: Anna Szałobryt, Magdalena Piechaczek, Danuta Kinder, Edyta Wilkosz

Portiernia: Artur Halupczok

Kierownik MiGBP w Ozimku: Jolanta Rogowska

Pracownicy MiGBR w Ozimku:

Wanda Telka - Oddział dla dorosłych

Wiesława Piechaczek - Oddział dla dzieci i młodzieży

Aldona Kuśmierska - Oddział dla dzieci i młodzieży

Anna Kępkowska - Oddział dla dorosłych

Magdalena Piechaczek - pracownik gospodarczy

Pracownicy filii bibliotecznych:

Filia w Krasiejowie: Aldona Kuśmierska

Filia w Szczedrzyku: Sonia Piasek

Filia w Grodźcu: Iwona Chętnicka

Filia w Dylakach: Angela Liebe

Filia w Krzyżowej Dolinie: Gertruda Szklorz