Serdecznie zapraszamy na wydarzenie w ramach programu "Marszałkowskie dni dla zdrowia w Województwie Opolskim - profilaktyka i edukacja w zakresie chorób ginekologicznych i onkologicznych kobiet".
Inicjatywa ta ma na celu popularyzację zdrowych nawyków oraz zwiększenie świadomości społecznej w zakresie profilaktyki zdrowotnej. Podczas wydarzenia w formie Miasteczka Zdrowia, uczestnicy będą mogli skorzystać m.in. z:
bezpłatnych porad i konsultacji medycznych prowadzonych przez doświadczony personel (lekarz, psycholog, promotor zdrowia, położna)
zajęć edukacyjnych wraz z otrzymaniem drobnych upominków
strefy relaksu z dostępem do zdrowych przekąsek, ciepłych i zimnych napojów
atrakcji dla najmłodszych, takich jak kącik zabaw, zamek dmuchany – w zależności od pogody oraz foto budki.
Uczestnicy będą mogli spędzić ten czas w przyjaznej atmosferze, łącząc edukację zdrowotną z odpoczynkiem i rekreacją.