RELACJE Z WYDARZEŃ KULTURALNYCH

Warsztaty upcyklingowe - PÓŁKI Z PALET

08.06 w Domu Kultury w Ozimku odbyły się już ostatnie z cyklu trzech warsztatów upcyklingowych realizowanych w ramach projektu pt. „Kampania informacyjno-edukacyjna dotycząca gospodarowania odpadami w Gminie Ozimek”.

Uczestnicy warsztatów, a właściwie uczestniczki ponieważ grupę zdominowały kobiety, wykonały poręczne półki z palet. Mały regał wykonany był z własnoręcznie pociętej europalety, która w kolejnym etapie była szlifowana oraz pokrywana farbą według uznania wykonawców. Warsztaty choć niełatwe, wymagające cierpliwości i precyzji, nagrodzone zostały efektem końcowym pracy.

Cykl trzech warsztatów upcyklingowych prowadzonych w Domu Kultury w Ozimku koordynowany był przez pana Radosława Czupryńskiego oraz panią Helenę Orlicką. Zwyczajowo trwały one 4h. Dziękujemy wszystkich uczestnikom za chęci oraz zaangażowanie w wykonywanie prac.

Wystawa półek oraz wszystkich dotychczas zrealizowanych prac będzie miała miejsce podczas Dni Ozimka, w trakcie EKO dnia.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ekspozycją.

• Data aktualizacji: 2020-09-18 11:24