RELACJE Z WYDARZEŃ KULTURALNYCH

FENIKS i OMEGA na Festiwalu Tanecznym FANTAN w Opolu

2 czerwca, Feniks i Omega - zespoły mażoretkowe Domu Kultury w Ozimku - wzięły udział w 19. Wojewódzkim Festiwalu Szkolnych Zespołów Tanecznych FANTAN w Opolu. Dziewczyny stanęły do walki z wieloma przeciwnikami w różnych kategoriach wiekowych oraz konkurencjach. W młodszej kategorii innych form tanecznych Zespół OMEGA, przygotowany przez Natalię Grochol, zdobył I miejsce, natomiast ich starsze koleżanki z zespołu FENIKS, tańczące pod okiem Natalii Grochol i Karoliny Stopińskiej, w starszej grupie, zdobyły II miejsce. Radość osiągnięć uświetnił koncert w Parku Nadodrzańskim i liczne atrakcje dla uczestników. Zdobyte medale na pewno były wspaniałym prezentem na Dzień Dziecka. Uczestniczkom gratulujemy!

• Data aktualizacji: 2020-09-18 11:24