Kultowe Dzieciaki to sekcja działająca w domu kultury od 2021 roku, a jest ona skierowana do najmłodszych dzieciaków.

Zajęcia obecnie odbywają się w trzech grupach wiekowych: 2 latki, 3 latki oraz 4 latki. Dzięki tej sekcji najmłodsi mogą poznać schemat zajęć w Domu Kultury, odkryć swoje pasje oraz spędzić ciekawie czas.
Zajęcia są prowadzone przez Julię Krupop, która jest studentką Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej oraz Trenerem I Stopnia marki Sensoplastyka®, dzięki czemu w ramach Kultowych Dzieciaków odbywają się właśnie tego typu zajęcia.
Zajęcia wspierają rozwój ruchowy, motorykę małą oraz dużą. Skupiają się także na integracji sensorycznej poprzez ścieżki sensoryczne, tory przeszkód itd.
Z zajęć każde dziecko wychodzi z wielkim uśmiechem na twarzy - a na tym właśnie nam zależy.

Kultowe dzieciaki