CHÓR NA OBCASACH został założony w lutym 2015 roku przez Pawła Wielgusa, instruktora naszego Domu Kultury. Początkowo był to chór żeński; w październiku 2016 roku dołączyli muzykalni panowie i tak powstał chór mieszany. W repertuarze zespołu znajdują się utwory klasyczne, ludowe, a także piosenki pop w ciekawych chóralnych aranżacjach.
W wykonaniu chóru można usłyszeć utwory różynych językach: polskim, czeskim, niemieckim, angielskim, francuskim, łacińskim.

Obecnie chór liczy 25 osób, jednak nadal do zespołu mogą dołączyć osoby, które znajdują radość we wspólnym śpiewaniu. Wykształcenie muzyczne nie jest wymagane. ZAPRASZAMY!

Próby CHÓRU NA OBCASACH odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 18.00 w sali kameralnej Domu Kultury w Ozimku.