Archiwum wystaw

WYSTAWA POKONKURSOWA "ZYCA CI ..."

IMG_1081

W godzinach pracy Filii Bibliotecznej w Dylakach do końca października można oglądać wystawę prezetującą prace laureatów konkursu plastyczno-gwarowego pn "Zyca Ci ... Pocztówka okolicznościowa ze Śląska Opolskiego".

Wystawa "Zyca Ci..." została zorganizowana przez ozimską bibliotekę w ramach ogólnopolskiego projektu  Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego pn. BIBLIOTEKA MIEJSCEM SPOTKAŃ WIELU KULTUR. Zasadniczym celem projektu jest przygotowanie szkoleniowe pracowników biblioteki do organizacji przedsięwzięć na rzecz społeczności wielokulturowej.

Finansowane z funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Lichtensteinu i Norwegii, oraz środków krajowych.

Logo projektu BMSWKŹródła finansowania projektu BMSWKIMG_1027_-_KopiaIMG_1076IMG_1080
  • Data aktualizacji: 2018-05-25 10:51