Kolejni czytelnicy odebrali dyplomy Małego Czytelnika.

Za każdym razem z ogromną radością informujemy o kolejnych czytelnikach, którzy zdobyli dyplom Małego Czytelnika w ramach kampanii "Mała książka - wielki człowiek".

Tym razem do grona zdobywców dyplomów dołączyli:

- Piotr Mróz

- Amelia Roter

- Wiktoria i Filip Wieczorek.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów czytelniczych.

Chłopczyk stoi z dyplomem w rękach na tle plakatu z kampanii Mała książka - wielki człowiek i na tle regału z książkami.

Dzieczynka stoi z dyplomem w rękach na tle plakatu z kampanii Mała książka - wielki człowiek i na tle regału z książkami.

Rodzeństwo stoi z dyplomami w rękach na tle plakatu z kampanii Mała książka - wielki człowiek i na tle regału z książkami.