
Za każdym razem z ogromną radością informujemy o kolejnych czytelnikach, którzy zdobyli dyplom Małego Czytelnika w ramach kampanii "Mała książka - wielki człowiek".
Tym razem do grona zdobywców dyplomów dołączyli:
- Piotr Mróz
- Amelia Roter
- Wiktoria i Filip Wieczorek.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów czytelniczych.


