Wydarzenia kulturalne

MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA 2021

Zapraszamy uczniów klas drugich szkoły podstawowej do udziału w miejskim konkursie czytelniczym pn. "Mistrz Pięknego Czytania", którego finał odbędzie się 10 czerwca 2021 roku w Domu Kultury w Ozimku.

Z uwagi na trwającą epidemię koronawirusa impreza zostanie przeprowadzona w rygorze sanitarnym, a uczniowie wytypowani przez poszczególne szkoły zaprezentują się o różnych godzinach. Szczegółowy harmonogram prezentacji zostanie opublikowany 7 czerwca. W przypadku, gdy uczestnik w dniu eliminacji finałowych będzie objęty kwarantanną dopuszcza się jego udział w formie online poprzez zgłoszenie filmiku.

W załączeniu regulamin wraz z kartą zgłoszenia , protokołem eliminacji szkolnych oraz wymaganiami dla uczestników online objętych kwarantanną.

Załączniki: