Wydarzenia kulturalne

Mały OKR 2021 i 66. OKR - eliminacje miejsko-gminne

Przed nami kolejna edycja konkursów recytatorskich, które od lat organizuje nasza biblioteka. W przypadku, gdy z uwagi na rozwój trzeciej fali epidemii nie uda się ich rozegrać w tradycyjnej formie stacjonarnej, zostaną one przeprowadzone w wersji online. Zgłoszenia do konkursu należy składać do 1 kwietnia 2021 roku w Bibliotece dla Dorosłych (możliwe jest przesłanie zgłoszenia drogą mailową na adres biblioteka@dk.ozimek.pl).

Uwaga - w związku z wprowadzeniem z dniem 20 marca 2021 roku kolejnych obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych stacjonarne eliminacje miejsko-gminne zaplanowane w dniach 7 - 9 kwietnia 2021 roku nie  odbędą się. O zmianie terminu lub formy eliminacji poinformujemy Państwa w najbliższym czasie po ogłoszeniu zakresu kolejnych obostrzeń.

Załączniki: