29 czerwca 2022 roku w Filii Bibliotecznej w Dylakach odbyło się ostatnie przed wakacjami spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem członkowie klubu dyskutowali o twórczości Nory Robert - amerykańskiej pisarki, która ma na swoim koncie bardzo dużo powieści lubianych i cenionych przez czytelników.
Twórczość Nory Roberts zaskakuje różnorodnością tematyczną, a nawet gatunkową. Nieobce jej są tematy historyczne, np. losy czarownic w siedemnastowiecznej Anglii, jak i wątki fantastyczne czy kryminalne. Członkowie klubu zwrócili również uwagę na wspaniale nakreślone portrety psychologiczne bohaterów. Książki Nory Robert czyta się bardzo dobrze
i ,w opinii naszych klubowiczów, warto je polecać osobom, które chcą znaleźć chwilę miłej rozrywki, np. podczas wakacyjnego wypoczynku.
Następne spotkanie klubu odbędzie się po wakacjach. Jego tematem będzie książka Barbary Wysoczańskiej pt. „Siła kobiet”