Dom Kultury w Ozimku

e-mail:
www: dk.ozimek.pl
Data wydruku: 2020-08-09 01:45:39

ANIMATORZY KULTURY

Laureaci nagród i wyróżnień Urzędu Marszałkowskiego, oraz nagród Wojewody Opolskiego.
”Kultura polska wyrasta z wielu twórczych dokonań. Wśród nich jednym z najważniejszych są codzienne, pełne pasji działania animatorów kultury, podejmowane w różnych środowiskach”.

Przedstawiamy galerię animatorów kultury działających na rzecz gminy Ozimek - laureatów Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego w dziedzinie upowszechniania kultury oraz Nagrody Wojewody Opolskiego za osiągnięcia w upowszechnianiu kultury i działalność kulturalno - oświatową.

Halina Oster

Pani Halina Oster swoją działalność skupia na pracy z ludźmi, w każdym wieku i z różnych środowisk. Celem tej działalności jest inicjowanie całożyciowej, różnorodnej edukacji, dążenie do integracji międzypokoleniowej, międzykulturowej, międzynarodowej po prostu integracji międzyludzkiej.

Była pomysłodawczynią i organizatorką Międzynarodowego Festiwalu Pedagogiki Zabawy „Wszystko Gra”, założycielka Szkoły Dorosłego Człowieka w Opolu oraz Szkoły Superbabci i Superdziadka w Ozimku. Jest współorganizatorką międzynarodowych naukowych konferencji na terenie uczelni oraz realizatorką projektu innowacji edukacyjnej dorosłych „Forma zabawy – efekt nauki”.

Pani Halina jest animatorką kultury, mediatorką, trenerką pedagogiki zabawy i pedagogiki cyrku, wykładowczynią akademicką, instruktorką rekreacji ruchowej, międzynarodową instruktorką hatha jogi, pełnomocniczką Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA, psycho-pedagożką, andragożką i gerontolożką, autorką wielu artykułów i książki z dziedziny edukacji kultury, chętnie zapraszaną do audycji radiowych.