Dom Kultury w Ozimku

e-mail:
www: dk.ozimek.pl
Data wydruku: 2020-09-20 06:47:41

RELACJE Z WYDARZEŃ KULTURALNYCH

Wygraj szansę

9 marca w Domu Kultury w Ozimku zorganizowano miejsko-gminne eliminacje konkursu Wygraj Szansę, a zgłosiło się 7 uczestników z 4 szkół podstawowych.

„Wygraj Szansę” to ogólnopolski program dydaktyczno-kulturalny w ramach programu edukacyjnego „Trzeźwość na co dzień” dla dzieci i młodzieży muzycznie uzdolnionej. Konkurs był skierowany do młodzieży szkół podstawowych w wieku do 14 roku życia.

Wszystkich zgromadzonych przywitał burmistrz Mirosław Wieszołek, który życzył uczestnikom udanego konkursu, zaznaczając że to dla nich możliwość rozwoju oraz może i początek wielkiej kariery muzycznej.

Jury w składzie Joanna Bachłaj, Paweł Wielgus i Andrzej Wilczyński przyznało 3 miejsca: pierwsze zajęła Amelia Kita z SP3, drugie Paulina Paluszczak z SP Szczedrzyk, zaś trzecie Hanna Adamiec z SP Grodziec.

Na zakończenie nasz włodarz złożył wspólnie z jury wszystkim uczestnikom serdeczne gratulacje wręczając pamiątkowe dyplomy, zaś laureatom wręczył nagrody rzeczowe oraz dyplomy za zajęta miejsca.

Amelia Kita, wywalczyła dla 25 osób z SP 3 Ozimek dodatkowo udział w finale, który odbędzie się na koniec marca w Opolu. Ponadto dzieci będą mogły wziąć udział w programie dydaktyczno-artystycznym.

Serdecznie gratulujemy.