Dom Kultury w Ozimku

e-mail:
www: dk.ozimek.pl
Data wydruku: 2020-09-20 07:30:45

RELACJE Z WYDARZEŃ KULTURALNYCH

Zespoły O-MEGA na warsztatach tanecznych w Zakopanem!

Ferie to czas leniuchowania i nudy? Na pewno nie dla mażoretek z grup O-mega I oraz O-mega II, które w ramach współpracy z tancerkami z zespołów Figielek ze Staniszcz Wielkich oraz Axel z Krapkowic wybrały się w dniach 17-21.02.2020 na OBÓZ TANECZNY do Zakopanego!

Przygotowania, wielkie oczekiwania, aż wreszcie sama podróż wprawiała wszystkie uczestniczki oraz kadrę w wielką ekscytację i żądzę przygody. Dzień wyjazdu - czyli chwile pożegnań z już tęskniącymi rodzicami, napełniała radość i ekscytacja z powodu nadchodzących prób tanecznych. W czasie wyjazdu uczestniczki miały okazję poznać nowe style taneczne takie jak Hip Hop, Disco Dance oraz Jazz, a także codziennie rozbudzały swoje endorfiny porannym Fitness Dancem i gimnastyką. Uśmiech nie schodził z twarzy nawet w czasie drugiego treningu w ciągu dnia, kiedy to szlifowały swoje umiejętności z tańca mażoretkowego. Kadra obozu w składzie: Natalia Grochol, Emilia Front, Karolina Mientus, Luiza Nowak, Julia Krupop oraz Wiktoria Pierończyk każdego wieczoru dbała o odpowiednie aranżowanie czasu wolnego organizując ciekawe gry i zabawy świetlicowe takie jak quizy i zagadki z nagrodami. Pierwszego dnia obozowiczki przeszły swój Chrzest Kolonijny, który przybrał postać gry w podchody. Każda z grup dzielnie pokonując kolejne wyzwania w nagrodę otrzymała pamiątkowe koszulki z obozu. Kolejnego wieczoru przyszedł czas na wybory Miss Obozu, gdzie kandydatki musiały zaprezentować w kreatywny sposób przybraną postać, a nawet pokazać jej talent, który nie raz wprowadzał w zachwyt jury. W czasie wyjazdu tancerki znalazły nawet chwilę na rysowanie karykatur swoich opiekunek, aż wreszcie zabawy świetlicowe zakończyła dyskoteka pożegnalna wraz z karaoke.

W czasie wyjazdu aktywne artystki znalazły również czas na podziwianie uroków malowniczych Tatr wprost z Gubałówki, a także wybrały się do Aquaparku oferującego liczne atrakcje oraz na Góralski Ślizg, czyli wielką zjeżdżalnię, na której z wysokości 5 piętra zjeżdżały na kocach.

Dzięki współpracy z Ośrodkiem Integracji i Pomocy Społecznej dziewczyny przypomniały sobie zasady prozdrowotne oraz miały okazję wygrywać nagrody w konkursach kolonijnych. Po szalenie intensywnych 5 dniach cała 50-osobowa grupa wróciła zmęczona, ale zadowolona, czego dowodem są pamiątkowe zdjęcia! Dziękujemy za wspólne chwile i do zobaczenia.