Dom Kultury w Ozimku

e-mail:
www: dk.ozimek.pl
Data wydruku: 2019-11-19 16:30:57

WYDARZENIA KULTURALNE

PLAN ZAJĘĆ 2019/2020

PRZEDSTAWIAMY PLAN ZAJĘĆ SEKCJI DOMU KULTURY W OZIMKU W SEZONIE ARTYSTYCZNYM 2019/2020 (PLAN MOŻE ULEC ZMIANIE)!

Zajęcia rozpoczynamy 2 września, zgodnie z harmonogramem.

 

INSTRUKTOR

SEKCJA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

Agnieszka Jarocka

Plastyczna

Sala 36

MIKRO I
16:00 – 17:30

CZARODZIEJE
15:30 – 17:30

KAMELEON
16:00 – 18:00

TĘCZOWE ŁOBUZY
16:00 – 18:00

-

MIKRO II
17:30 – 19:00

GRAFIKA –s. 38
18:00 – 20:00

NO NAME
18:00 – 20:00

GWIAZDOZBIÓR
18:00 – 20:00

-

Emilia Front

Szkółka Mażoretek
4-latki

SALA 21
17:00 - 17:45

-

SALA 21
15:45 – 16:30

-

-

Szkółka Mażoretek
5-latki

SALA 21
18:00 – 18:45

-

SALA 21
16:30 – 17:15

-

-

Fitness Dance

SALA 21
19:00 – 20:00

-

-

-

-

Natalia Grochol

Przedszkolaki

-

SCENA (baton)
16:00 - 17:00

-

SCENA(pom pon)
15:30 - 16:30

-

KADETKI

-

SCENA (baton)
17:00 - 19:00

-

SCENA(pom pon)
16:30 - 18:30

-

JUNIORKI

SCENA (baton)
16:00 – 18:00

-

SCENA (pompon)
16:00 – 18:00

-

-

Natalia Grochol

SENIORKI
"Delement"

Zajęcia raz w miesiącu

Terminy ustalane z grupą

Daria Bejm

SENIORKI
"Diament"

SCENA
18:00 - 20:00

-

-

AULA SP 3

17:15 - 19:15

-

Katarzyna  Cieśla

GRANDSENIOR
"Super Mums"

-

SCENA
19:00 - 21:00

-

-

-

Karolina  Mientus

Hip-Hop

SALA 21
15:30 - 17:00

-

-

-

-

Robert  Surowski /

Zuzanna Kociubińska

Akrobatyka

-

-

-

SALA 21
18:30 – 19:30 Kadetki
19:30 – 20:30 Juniorki

Warsztaty ZS
18:30 – 19:30 Mini Mini
19:30 – 20:30 Diament

Warsztaty ZS

15:30 – 16:30 Przedszkolaki

16:30 – 17:30 Enter

Radomir Bachar

Adepci - Grupa
naborowa

-

-

-

-

SALA 21
16:00 - 16:45

Mini-Mini

-

-

-

-

SALA 21
16:45 – 18:00

Enter

-

-

-

-

SALA 21
18:00 - 20:00

Tatiana Kowalczyk

Taniec orientalny
"Zafira"

-

-

SALA 21
17:30 - 19:00

-

-

Taniec orientalny  "Kaszmir"

-

-

SALA 21
19:00 - 21:00

-

-

Anna Guzy

Balet
Złotka
(5,6-latki)

-

SALA 21
15:15 - 16:00

-

-

-

Balet
Perełki
(4-latki)

-

SALA 21
16:15 - 17:00

-

-

-

Balet
Błyskotki
(7-10 -latki)

-

SALA 21
17:15 – 18:45

-

-

-

Halina Oster

Joga dla 
seniorów

SALA 21
8:30 - 10:00

-

SALA 21
8:30 - 10:00

-

-

Szkoła
Super Babci
i Super Dziadka

-

SALA KAMERALNA
10:00 - 13:00

-

-

-

Stowarzyszenie
Emerytów i Rencistów

-

-

-

SALA 14
11:00 – 12:00

-

Dominika Misiura

Fotograficzna
"Fotokomórka"

-

-

-

-

SALA 36
18:00 - 20:00

Robert Konowalik

Teatralna

-

-

-

-

SCENA
14:00 - 21:00

Anna Sitarz

Studio Piosenki
"Nonet"

SALA 6
16:00 - 19:00

SALA 6
16:00 - 19:00

SALA 6
16:00 - 19:00

SALA 6
16:00 - 19:00

SALA 6
16:00 - 19:00

Andrzej Wilczyński

Szkółka im.
Zygmunta Antosika

-

-

SCENA
18:00 – 19:00

-

-

Ozimska
Orkiestra Dęta

-

-

SCENA
19:00 - 21:00

-

-

Agnieszka Wilczyńska

Emisja głosu

-

-

-

SALA 14
17:30 – 19:00
NONET Gr. Młodsza

-

-

-

-

SALA 14
19:00 – 20:30
NONET Gr. starsza

-

Paweł Wielgus

„Chór na  Obcasach”

SALA KAMERALNA
17:00 - 18:30
18:30 – 20:00

-

-

SALA KAMERALNA
18:00 - 20:00

-

„Dotyk Dźwięku”

-

SALA KAMERALNA
17:00 – 18:30

-

SALA KAMERALNA
16:00 – 17:30

-

Gitara

-

-

SALA KAMERALNA

17:30 – 19:00

-

-

Małgorzata
Wielgus

Język niemiecki
KONTYNUACJA

-

SALA 1
18:30 - 20:00

-

-

-

 

Magdalena Ślęk /

Kamila Kulig

 

Język angielski

SALA 43

-

3-4 latki

15:30 - 16:15

6 latki
17:15 – 18:00

-

11-12 latki
16:30 – 17:30

-

5-6 latki

16:20 - 17:05

8-9 latki
18:00 – 19:00

-

-

-

5-6 latki

17:15 - 18:00

-

-

-

-

7 latki
18:10 – 19:10

-

-

-