Dom Kultury w Ozimku

e-mail:
www: dk.ozimek.pl
Data wydruku: 2020-09-20 06:58:42

WYDARZENIA KULTURALNE

Dobre miejsce na wakacje - konkurs

Jesteś na wakacjach? Znalazłeś/aś miejsce, którym chcesz się podzielić z innymi? A może poznałeś/aś ciekawą historię i chcesz ją opowiedzieć? Zrób, indywidualnie lub w gronie znajomych, 2-3 minutowy filmik z ciekawego miejsca, wyślij do nas (sekretariat@dk.ozimek.pl) i weź udział w konkursie.

Konkurs ma charakter otwarty, nie obowiązują w nim ograniczenia wiekowe (w wypadku osób niepełnoletnich zgłoszenia dokonuje jednak prawny opiekun autora materiału konkursowego). Nagrywając filmik warto zwrócić uwagę na:

a. jasność przekazu, stan techniczny nagrania, jego zrozumiałość i komunikatywność,

b. ciekawy pomysł przedstawienia walorów miejsca, miejscowości, w której spędza wakacje uczestnik Konkursu,

c. osobne kryterium oceny dotyczyć będzie dodatkowego elementu związanego z uczestnikami nagrań, a mianowicie użycia jakiegokolwiek elementu związanego z nasza placówką (np. ustawienie proporczyka z logiem domu kultury, naszywki przy stroju, czapce, naklejki, planszy z rysunkiem przedstawiającym nasz budynek, nazwę sekcji do której należą autorzy nagrania. Inwencja jest dowolna, ale użycie takiego nawiązania będzie dobrze widziane przez jury (zwłaszcza w wypadku elementów wykonanych przez uczestników Konkursu),

d. zdolności montażowe, techniczne wykorzystywane przy obróbce filmu nie będą miały wpływu na jego ocenę.

Uczestnicy konkursu wraz z przesłanym materiałem filmowym zobowiązani są do podania swoich danych kontaktowych: imienia i nazwiska autora lub osoby reprezentującej grupę, numeru telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail , określenia czy dana osoba jest pełnoletnia, opcjonalnie: nazwę drużyny (w wypadku grupy) lub pseudonimu (w wypadku osoby). Prosimy również o dostarczenie nam podpisanej i zeskanowanej/podpisanej i sfotografowanej deklaracji RODO. Na filmy czekamy przez cały okres wakacji!

Wszelkie dodatkowe informacje zawarte w regulaminie oraz dokumenty potrzebne do zgłoszenia konkursowego znajduja się poniżej.

Zachęcamy do udziału, ciekawe nagrody czekają...