Dom Kultury w Ozimku

e-mail:
www: dk.ozimek.pl
Data wydruku: 2020-09-20 05:26:16

WYDARZENIA KULTURALNE

ZAPRASZAMY NA LETNIE ATRAKCJE

Tegoroczne wakacje, pewnie dla wszystkich, będą nieco inne. Dlatego też Dom Kultury w Ozimku postanowił zorganizować akcję „Letnie atrakcje”, skierowaną do dzieci w wieku 7-14 lat. Proponujemy 6 różnych zajęć w 6 kolejnych wtorków:

- 7 lipca „Zakręceni magią” – leśne warsztaty taneczne u czarownicy. Impreza plenerowa i spacer po lesie, dedykowane dzieciom i młodzieży w wieku 7-14 lat, udział bezpłatny.

- 14 lipca „Muzyczne podchody rowerowe” - wycieczka rowerowa przez las śladem dźwięku i instrumentów. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 9-14 lat ze sprawnymi rowerami i kaskami, udział bezpłatny.

- 21 lipca „Laserowy Paiball”. Powszechnie znana i lubiana gra, którą my proponujemy w wersji elektronicznej. Gra dedykowana osobom  w wieku 8-18 lat, koszt 10,00 zł/osobę.

- 28 lipca „Śladami leśnych elfów, skrzatów” – warsztaty plastyczne połączone           z podchodami dla dzieci i młodzieży w wieku 7-14 lat, udział bezpłatny.

- 04 sierpnia „Movie(sz) z nami” – warsztaty filmowe na planie teledysku, odkrywanie tajników związanych z kręceniem filmu. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-14 lat, udział bezpłatny.

- 11 sierpnia „Teatr w plenerze” – pokazy żonglerki maczugami, piłeczkami, maczetami i maczugami ogniowymi, połączone z pieszą wycieczką. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-14 lat, udział bezpłatny.

W przypadku niesprzyjającej aury zajęcia przenosimy na kolejny dzień czyli środę lub czwartek. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i dostarczenie do Domu Kultury karty zapisu, które dostępne są poniżej.

W przypadku gry „Laserowy Paintball” warunkiem uczestnictwa jest również wpłata za udział w grze. Wpłaty można uiszczać przelewem w okresie do 17.07.2020 r. Po tym czasie przyjmowane będą wyłącznie wpłaty w dniu i miejscu odbywania się gry. Na każde zajęcia obowiązuje limit 15 osób poza „Laserowym Paintballem”. Serdecznie zapraszamy.

plakat: szymon Początek