AKTUALNOŚCI BIBLIOTEKI

 

 

Zapraszamy po nowości wydawnicze

Jak co roku jesień obfituje w naszych bibliotekach w nowe książki. Od wielu lat staramy się na ten cel zdobyć dodatkowe środki. Dlatego z przyjemnością informujemy, iż rozpoczynamy zakup nowości z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Pozyskaną dotację w wysokości 11 541 zł przeznaczymy na zakup książek dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych do wszystkich ozimskich placówek. 

Pierwsze dwie transze zakupowe już czekają na czytelników. Jednocześnie przypominamy, że ze środków własnych zakupiliśmy w tym roku do tej pory już ponad 800 książek. Zachęcamy do zgłaszania propozycji zakupu u bibliotekarzy lub na drogą elektroniczną na adres gromadzenie@dk.ozimek.pl.

Serdecznie zapraszamy do naszych bibliotek.

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Nowości wrześnioweNowości wrześnioweNowości wrześnioweNowości wrześnioweNowości wrześnioweNowości wrześnioweNowości wrześnioweNowości wrześnioweNowości wrześnioweNowości wrześnioweNowości wrześnioweNowości wrześnioweNowości wrześniowe
  • Data aktualizacji: 2020-07-02 11:53
  • |
  • Licznik odwiedzin: 10 640 290