AKTUALNOŚCI BIBLIOTEKI

Rozstrzygnięcie konkursu Czytam z Mamą - Czytam z Tatą

6 czerwca 2019 miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursu czytelniczego dla dzieci pn. „Czytam z Mamą - Czytam z Tatą", który trwał od 7 stycznia do 17 maja br. Wzięło w nim udział 24 młodych czytelników wraz z rodzicami. Dzieci przez ponad 4 miesiące zbierały punkty za czytanie książek, odwiedzanie naszej biblioteki i rozwiązywanie zadań dołączonych do wybranej literatury dziecięcej.

Wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na spotkanie wraz z rodzicami lub opiekunami. Zanim jednak doszło do ogłoszenia wyników, w ramach niespodzianki dzieci mogły poznać prawdziwą „mamę książek”, czyli  pisarkę - panią Wiolettę Piasecką , którą gościliśmy w tym dniu w bibliotece. Autorka nie tylko opowiadała o swoich ksiązkach, ale również zaangażowała do wspólnej zabawy zarówno dzieci, jak i rodziców.

W drugiej części spotkania zostały ogłoszone wyniki konkursu czytelniczego dla przedszkolaków. Jury w składzie: Jolanta Rogowska, Aldona Kuśmierska i Anna Kępkowska po podliczeniu zebranych na karcie uczestnictwa punktów przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:

I miejsce – Michał Kotula

II miejsce – Tomasz Kotula

III miejsce – Milena Golletz

Wyróżnienia: Radek Wróblewski, Adam Stańdo i Seweryn Walus

Wszyscy uczestnicy otrzymali w nagrodę książkę oraz pamiątkowy dyplom, natomiast zwycięzcy pakiet książek oraz grę.

Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem oraz poczęstunkiem.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów czytelniczych!

DSC_0092DSC_0049DSC_0060DSC_0063DSC_0064DSC_0067DSC_0076DSC_0078DSC_0084DSC_0085DSC_0098
  • Data aktualizacji: 2019-09-20 11:09