AKTUALNOŚCI BIBLIOTEKI

Czytam na medal!

16.05.2019r. w Filii Bibliotecznej w Dylakach odbył się finał konkursu pn. „Czytam na medal”, w którym swoje umiejętności czytelnicze zaprezentowało 8 uczniów (kl. I-III) ze Szkoły Podstawowej w Dylakach.

Wszyscy uczestnicy świetnie zaprezentowali umiejetoność pięknego czytania ze zrozumieniem. Zanim nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu, dzieciom zaprezentowano bajkę „Lew w Paryżu” w postaci teatrzyku kamishibai.

Jury w składzie: Dorota Pytel, Angela Liebe oraz Małgorzata Iwaniak przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:

I miejsce- Adrian Król (klasa II)

II miejsce – Kamil Kałużny (I klasa)

III miejsce – Xawery Szalek ( II klasa)

Wyróżnienia otrzymali: Agata Białecka (I klasa ) oraz Roksana Ledwig (III klasa)

Laureaci odebrali nagrody w postaci dyplomu i książki, natomiast pozostali uczestnicy dyplom i nagrodę pocieszenia.

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, i życzymy kolejnych sukcesów czytelniczych.

Konkurs został przeprowadzony we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Dylakach.

IMG_2729IMG_2728IMG_2721IMG_2714IMG_2712IMG_2711IMG_2710
  • Data aktualizacji: 2019-09-20 11:09