Archiwum aktualności 2016

MOJE PIERWSZE SPOTKANIE Z BIBLIOTEKĄ

Dnia 15.04.2016 bibliotekę dla dzieci odwiedziła II klasa SP nr 3 w Ozimku wraz z wychowawcą, Panią Elżbietą Semków. Dzieci obejrzały wypożyczalnię oraz czytelnię i  dowiedziały się, jak z nich korzystać. Poznały również bogaty księgozbiór naszej biblioteki i miały okazję same „pobuszować” wśród książek. Każdy znalazł dla siebie to, co go najbardziej interesowało. W drugiej części spotkania nasi przyszli czytelnicy obejrzeli teatrzyk kamishibai pt. „Szukając Marudka”, a następnie poznali książkę w formie elektronicznej. Tym razem była to „Lokomotywa” Juliana Tuwima, która bardzo spodobała się dzieciom.

Na zakończenie wszyscy uczniowie drugiej klasy otrzymali indywidualne zaproszenia, zachęcające do zapisania się do biblioteki. Mamy nadzieję, że szybko spotkamy się ponownie!

IMG_0594IMG_0591
  • Data aktualizacji: 2020-08-06 11:10