Archiwum aktualności 2013

Archiwum aktualności bibliotecznych z 2013

ŚWIAT JAKO PASJA ŻYCIA - XII SPOTKANIE Z PASJAMI

XII SPOTKANIE Z PASJAMI

28 listopada 2013 r. w czytelni intenetowej biblioteki dla dorosłych odbyło się ostatnie spotkanie z pasjami, które nasza placówka organizowała od września we współpracy z Fundacją Orange. Chociaż wszyscy uczestnicy spotkania byli smutni, że projekt już się kończy, z wielkim zainteresowaniem obejrzeli wywiad ze znanym dziennikarzem i podróżnikiem, panem Jackiem Pałkiewiczem

Jacek Pałkiewicz od dziecka wiedział, że będzie podróżnikiem i  z wielką determinacją dążył do realizacji swoich marzeń. Uważa się za szczęśliwca, ponieważ udało mu się połączyć wielką życiową pasję z pracą, która daje mu utrzymanie. Do każdej wyprawy bardzo dokładnie się przygotowuje, aby zmniejszyć ryzyko zaistnienia kłopotliwych sytuacji. Opierając się na swoim doświadczeniu, zachęcał do nieodkładania na później swoich pomysłów na życie. Zaniechanie to - jego zdaniem - największy grzech, jaki mogą popełnić seniorzy.

XII SPOTKANIE Z PASJAMIXII SPOTKANIE Z PASJAMIXII SPOTKANIE Z PASJAMIXII SPOTKANIE Z PASJAMIXII SPOTKANIE Z PASJAMIXII SPOTKANIE Z PASJAMI
  • Data aktualizacji: 2020-08-06 11:10