Archiwum aktualności 2014

Aktualności biblioteczne z 2014 roku

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA 2014

IMG_0251

Światowy Dzień Pluszowego Misia  jest to święto uwielbiane przez dzieci, ale również darzone sympatią przez dorosłych, bo przecież każdy miał w dzieciństwie ukochanego misia. Miś to nie tylko ulubiona zabawka, lecz także częsty bohater książek dla najmłodszych. Dlatego już od kilku lat 25 listopada Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza 25 listopada przedszkolaki wraz z ich pluszowymi przyjaciółmi. W tym roku ze względu na przeprowadzany remont Domu Kultury obchodziliśmy to Święto z dwiema grupami 5- latków w Przedszkolu Publicznym nr 4.

Dziękujemy wychowawczyniom pani Ewie Dziembie i pani Grażynie Krzyś za zaproszenie do przedszkola, a dzieciom za wspólną zabawę z ukochanymi misiami.

IMG_0244IMG_0251IMG_0254IMG_0258
  • Data aktualizacji: 2020-08-06 11:10