PRACOWNICY

Pracownicy Domu Kultury w Ozimku

Dyrektor Domu Kultury: Justyna Wajs-Fijałkowksa

Główny księgowy: Hanna Pogorzelska

Specjalista d/s księgowości: Małgorzata Kizyma

Kierownik administracyjny, koordynator d/s kontroli zarządczej: Stella Fajer

Koordynator d/s projektów: Sylwia Magnuszewska

Referent d/s kadr i księgowości:Iwona Wiesbach

Specjalista d/s administracyjno - biurowych: Romana Klimek, Natalia Grochol

Instruktorzy:

TANIEC
Daria Bejm           
Zespół mażoretkowy "Diament"
Natalia Grochol Zespoły mażoretkowe: przedszkolaki - "O-mega III"; kadetki - "O-mega II"; juniorki - "O-mega I"; seniorki - "Delement
Karolina Stopińska Zespół mażoretkowy "Delement", Zumba
Katarzyna Cieśla Mazoretki Grandseniors: "SuperMums"

Robert Surowski, Zuzanna Kociubińska

Akrobatyka
Karolina Mientus
"Hip - Hop Infinity Dance"; "Hip - Hop Infinity Dance Kids"
Anna Guzy Zespoły baletowe: "Perełki", "Złotka", "Błyskotki"
Radomir Bachar Adepci - grupa naborowa; "Mini Mini"; "Enter"
Emilia Front Szkółki mażoretek: 4-latki "O-mega IV"; 5-latki "O-mega V"; Fitness Dance

Tatiana Kowalczyk, Wiktoria Mientus

Sekcja tańca orientalnego: "Kaszmir", "Zafira"
PLASTYKA
Agnieszka Jarocka

Sekcja plastyczna. Grupy: "Mikro I", "Mikro II", "Czarodzieje", "No Name", "kameleon", "Gwiazdozbiór"; Pracownia grafiki warsztatowej

TEATR
Robert Konowalik Grupy teatralne: "Fieter", "Kto?", grupa teatralna w Zakładzie Karnym Turawa
MUZYKA
Paweł Wielgus

"Chór na obcasach"; Dziecięco - młodzieżowy zespół wokalny "Obok ciszy"; nauka gry na gitarze

Andrzej Wilczyński Ozimska Orkiestra Dęta; Szkółka im. Zygmunta Antosika
Agnieszka Wilczyńska Emisja głosu
Anna Sitarz Studio Piosenki "Nonet" 
FOTOGRAFIA
Dominika Misiura Sekcja fotograficzna "Fotokomórka"
ZAJĘCIA DLA SENIORÓW
Halina Oster
Joga dla seniorów; Szkoła Super Babci i Super Dziadka

Kierownicy zespołów folklorystycznych:

 

Elżbieta Konop zespół ludowy "Babie Lato" Ozimek
Krystyna Koźlik zespół ludowy "Heidi" Ozimek
Zofia Cichowska    zespół ludowy "Grodziec" Grodziec
Barbara Baron zespół ludowy "Dialog" Dylaki
Krystyna Klimas zespół ludowy "Dzióbki" Biestrzynnik
Danuta Szewc zespół ludowy "Jutrzenka" Grodziec
Krystyna Buczek zespół ludowy "Opolskie Dziołchy"     Antoniów

Akompaniator zespołów ludowych: Józef Palt ("Opolskie Dziołchy", "Heidi", "Babie Lato", "Grodziec")

Akompaniator zespołów ludowych: Jan Rybak ("Jutrzenka")

Organizacja imprez: Katarzyna Kamińska

Organizator imprez /Akustyk: Michał Katolik

Język angielski: Magdalena Ślęk, Ali Omarov

Język niemiecki: Małgorzata Kupis - Wielgus

Garderobiany: Szymon Początek

Oprawa graficzna imprez: Agnieszka Jarocka, Szymon Początek

Konserwator: Norbert Halupczok

Pracownicy gospodarczy: Anna Szałobryt, Magdalena Piechaczek, Danuta Kinder, Edyta Wilkosz

Portiernia: Artur Halupczok

Pracownicy Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Ozimku

Kierownik MiGBP w Ozimku: Jolanta Rogowska

Pracownicy MiGBR w Ozimku:

Wanda Telka - Oddział dla dorosłych

Wiesława Piechaczek - Oddział dla dzieci i młodzieży

Aldona Kuśmierska - Oddział dla dzieci i młodzieży

Anna Kępkowska - Oddział dla dorosłych

Magdalena Piechaczek - pracownik gospodarczy

Pracownicy filii bibliotecznych:

Filia w Krasiejowie: Aldona Kuśmierska

Filia w Szczedrzyku: Sonia Piasek

Filia w Grodźcu: Iwona Chętnicka

Filia w Dylakach: Angela Liebe

Filia w Krzyżowej Dolinie: Gertruda Szklorz

  • Data aktualizacji: 2020-08-13 20:33
  • |
  • Licznik odwiedzin: 10 686 867