W najbliższą sobotę, 20 czerwca 2026 roku, miejska biblioteka w Ozimku będzie otwarta. Zachęcamy do skorzystania z księgozbioru w podanych godzinach:
8.00 - 10.00 Biblioteka dla Dorosłych
10.00 - 12.00 Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży