Archiwum Aktualności 2014

Newsy, ogłoszenia, zapowiedzi imprez artystycznych wyświetlane na naszej stronie w 2014 roku.

DNI OZIMKA

Serdecznie zapraszamy na DNI OZIMKA 2014 – II WOJEWÓDZKIE ŚWIĘTO PSTRĄGA, które odbędą się w dniach 21-22 czerwca 2014 r. na Wyspie Rehdanz’a w Ozimku przy ul. Kolejowej.        W programie imprezy przygotowano liczne atrakcje. Szykują się naprawdę huczne dni miasta.

Już w sobotę 21 czerwca pokaz kulinarny oraz Konkurs Kulinarny w ramach II Wojewódzkiego Święta - "Pstrąg w ozimskich odsłonach”. Lokalna Grupa Rybacka „Opolszczyzna” oraz Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego z siedzibą w Opolu przygotowali promocję rybactwa i wędkarstwa oraz „opolskiego pstrąga” (animacje dla dzieci, gry, konkursy).

Ponadto program artystyczny w wykonaniu zespołów oraz sekcji działających przy Domu Kultury w Ozimku min. znane w całej Polsce Ozimskie Mażoretki – wielokrotnie nagradzane w prestiżowych przeglądach i konkursach, są to: DIAMENT,  GAMA, MINI GAMA, KROPELKI, MAŁE KROPELKI.  Ponadto  w programie artystycznym zaprezentują się inne grupy taneczne  takie jak : zespół ZAFIRA – czyli taniec orientalny na najwyższym poziomie, zespoły taneczne POWER  STARS i GWIAZDECZKI, MINI  GWIAZDECZKI, SUPER  MUM’S.  Będzie można posłuchać  solistów, wielokrotnych laureatów konkursów i festiwali  zrzeszonych  w  Studio  Piosenki „NONET”, którego  instruktorem jest pani  Anna Sitarz.

Sobota odbędzie się w klimacie rockowym. Wystąpi zespół z miasta partnerskiego Rymarzowa      „KEY  FEATURES” oraz zespół gospodarzy, nasz ozimski „LECTER”, absolutnym mega hitem jest gwiazda wieczoru ZESPÓŁ KULT z Kazikiem Staszewskim. KULT to chyba jedyny w Polsce zespół, który aktywnie i nieprzerwanie gra już od 30 lat i jest marką doskonale znaną również za granicą.

Na zakończenie zabawa taneczna z DJ WASYLEM

Pierwszy dzień poprowadzi znany i zaprzyjaźniony  z ozimska  publicznością prezenter- Mariusz Jarzombek , który również gościł w Ozimku  w latach poprzednich

Będzie się działo!!!

W niedzielę  tj. 22 czerwca imprezę rozpoczną gry i zabawy dla najmłodszych, po których tancerze Klubu Miłośników  Tańca Towarzyskiego  „ALVARO” zaprezentują  swój dorobek artystyczny.

O 16:50 czeka nas koncert Ozimskiej Orkiestry Dętej pod batutą  znanego  animatora kultury naszej gminy  Zygmunta Antosika oraz wokalistów Studia Piosenki „NONET” działających przy Domu Kultury w Ozimku.  Podczas  przerwy technicznej przedstawiciele Bunker Paintball Krasiejów zaprezentują sprzęt oraz przedstawią walory naszego pola w Krasiejowie, które jest jednym z najlepszych w Polsce. Artystycznym wydarzeniem będzie  koncert Zespołu Estradowego działającego przy Domu Kultury      a pracującego pod kierownictwem  artystycznym Tomasza Abrahamczyka.

O 19:00 będziemy wspólnie świętować wielki sukces - awans KS Małapanew Ozimek do III ligii. Wieczorem wystąpi gwiazda wieczoru – wyjątkowe zjawisko na polskim rynku muzycznym GOLEC uORKIESTRA.  Wierność własnym korzeniom oraz bezkompromisowość w tekstach i muzyce sprawiają, że Golec uOrkiestra jest wciąż jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych zespołów w Polsce.

Patronat medialny: TVP OPOLE, NTO, RADIO DOXA

WSTĘP NA WSZYSTKIE KONCERTY JEST BEZPŁATNY!!!

Przypominamy, że zagrodzony zostanie parking przy Wyspie Rahdanz’a, w związku z tym prosimy parkować obok Biedronki, przy „Manhatanie”, obok Netto oraz obok Polo, aby uniknąć utrudnień w ruchu drogowym.

REGULAMIN TERENU ORAZ IMPREZY MASOWEJ W ZAŁĄCZENIU - PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ!!!

Ponadto 21.06.2014 r. godz. 10.00 na Kompleks Boisk Orlik w Ozimku odbędzie się imprezy towarzysząca obchodom Dni Ozimka: Koszykówka uliczna – Streetball

PLAKAT_DNI_OZIMKA_2014
  • Data aktualizacji: 2018-10-15 10:37