Archiwum Aktualności 2014

Newsy, ogłoszenia, zapowiedzi imprez artystycznych wyświetlane na naszej stronie w 2014 roku.

TYDZIEŃ E-KSIĄŻKI

Plakat

Z okazji Światowego Tygodnia e-Książki, który w tym roku obchodzony jest w dniach 3-9 marca, czytelnicy MiGBP w Ozimku mogą przez 7 dni korzystać z bezpłatnego dostępu do ponad 8000 publikacji z platformy IBUK Libra (co oznacza, że nasza oferta e-booków w tym okresie jest 10 razy większa niż dotychczas)!

Zakres tematyczny księgozbioru obejmuje pełne spektrum dziedzin – od marketingu i zarządzania poprzez finanse, rachunkowość, psychologię, rozwój osobisty, technikę, po prawo i języki obce.

Warunkiem skorzystania z tej niezwykłej okazji poznania zalet książek elektronicznych jest posiadanie kodu aktywacyjnego, który można odebrać w bibliotece miejskiej lub w placówkach filialnych. Dotychczas rozdawane kody zachowują swoją ważność.

Serdecznie zapraszamy!

• Data aktualizacji: 2018-10-15 10:37