PLAN ZAJĘĆ

PLAN ZAJĘĆ SEKCJI DOMU KULTURY W OZIMKU

NA CZAS TRWAJĄCEJ PANDEMII PLAN ZAJĘĆ ZOSTAJE ZAWIESZONY 

 

 

 

 

INSTRUKTOR SEKCJA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

Agnieszka

Jarocka

Plastyczna 

sala 36

MIKRO I

16:00 - 17:30

CZARODZIEJE

15:00 - 17:00

AKWARELE

14:00 - 16:00

INDYGO

16:00 - 18:00

-

KAMELEON

16:00 - 18:00

MIKRO II

17:30 - 19:00

GRAFIKA

- sala 38

18:00 - 20:00

NO NAME

18:00 - 20:00

GWIAZDOZBIÓR

18:00 - 20:00

-

Emilia 

Front

Szkółka

mażoretek

4-latki

"O-mega IV"

SALA 21

16:00 - 16:45

-

SALA 21

15:45 - 16:30

-

-

Szkółka

mażoretek

5-latki

"O-mega V"

SALA 21

17:00 - 17:45

-

SALA 21

16:30 - 17:15

-

-

Fitness Dance

SALA 21

18:00 - 19:00

-

-

-

-

Natalia

Grochol

Przedszkolatki

"O-mega III"

-

SCENA

(baton)

16:00 - 17:00

-

SCENA

(pom pon)

15:30 - 16:30

-

KADETKI 

"O-mega II"

-

SCENA

(baton)

17:00 - 19:00

-

SCENA

(pom pon)

16:30 - 18:30

-

JUNIORKI

"O-mega I"

SCENA 

16:00 - 18:00

-

SCENA

16:00 - 18:00

-

-

SENIORKI

"Delement"

-

- - -

SALA

KAMERALNA 

16:00 - 20:00

Daria

Bejm

SENIORKI

"Diament"

SCENA

18:00 - 20:00

-

-

AULA SP3

17:15 - 19:15

-

Katarzyna

Cieśla

GRANDSENIOR

"Super Mums"

-

SCENA

19:00 - 20:30

-

-

-

Karolina 

Mientus

Hip-Hop

Infinity Dance

-

-

-

SALA 21

15:30 - 17:00

-

Hip-Hop

Infinity Dance

Kids

-

-

SALA 21

17:00 - 18:00

-

Zuzanna 

Kociubińska /

Robert

Surowski

Akrobatyka

-

-

-

SALA 21

18:30 - 19:30

kadetki

19:30 - 20:30

juniorki

WARSZTATY

ZS

15:30 - 16:30

przedszkolatki

16:30 - 17:30

Enter

WARSZTATY ZS

18:30 - 19:30

Mini - Mini

19:30 - 20:30

Diament

Radomir 

Bachar

"Adepci"

grupa naborowa

-

-

-

-

SALA 21

16:00 - 16:45

"Mini-Mini"

-

-

-

-

SALA 21

16:45 - 18:00

"Enter"

-

-

-

-

SALA 21

18:00 - 20:00

Wiktoria 

Mientus

Taniec orientalny

"Zafira"

-

-

SALA 21

17:30 - 19:00

-

-

Taniec orientalny

"Kaszmir"

-

-

SALA 21

19:00 - 21:00

-

-

Anna

Guzy

Balet (4-latki)

"Perełki"

-

SALA 21

16:30-17:15

-

-

-

Balet (5,6 latki)

"Złotka"

-

SALA 21

17:20 - 18:05

-

-

-

Balet (7-10-latki)

"Błyskotki"

-

SALA 21

18:10 - 19:40

-

-

-

Halina

Oster

Joga dla

seniorów

SALA 21

8:30 - 10:00

-

SALA 21

8:30 - 10:00

-

-

Szkoła

Super Babci

i Super Dziadka

-

SALA

KAMERALNA

10:00 - 13:00

-

-

-

Robert 

Konowalik

Teatralna

-

-

-

-

SCENA

14:00 - 21:00

Anna

Sitarz

Studio Piosenki

"Nonet"

SALA 6

16:00 - 19:00

SALA 6

16:00 - 19:00

SALA 6

16:00 - 19:00

SALA 6

16:00 - 19:00

SALA 6

16:00 - 19:00

Agnieszka

Wilczyńska

Emisja głosu

"Power

of Sound"

-

-

-

SALA 14

17:30 - 19:00

"Nonet"

- gr. młodsza

-

SALA 14

19:00 - 20:30

"Nonet"

- gr. starsza

-

Andrzej 

Wilczyński

Szkółka im.

Zygmunta

Antosika 

-

-

SCENA 

18:00 - 19:00

-

-

Ozimska

Orkiestra

Dęta

-

-

SCENA

19:00 - 21:00

-

-

Małgorzata

Kupis-Wielgus

Język

niemiecki

(kontynuacja)

-

SALA 1

19:00 - 20:30

-

-

-

Magdalena

Ślęk / 

Ali

Omarov

Język

angielski

sala 43

-

3-4 latki

15:30 - 16:15

6 latki

17:15 - 18:00

-

-

-

5-6 latki

16:20 - 17:05

8-9 latki

18:00 - 19:00

-

10-11 latki

17:15-18:15

-

5-6 latki

17:15 - 18:00

-

-

DOROŚLI

18:15 - 19:45

-

7 latki

18:10 - 19:10

-

-

-

Paweł 

Wielgus

"Chór na

Obcasach"

SALA

KAMERALNA

17:00 - 20:00

-

-

SALA

KAMERALNA

18:00 - 20:00

-

"Obok ciszy" -

SALA

KAMERALNA

17:30 - 19:00

-

SALA

KAMERALNA

16:00 - 17:30

-

Gitara - -

SALA

KAMERALNA

17:00 - 18:30

-

-

  • Data aktualizacji: 2020-07-02 11:53
  • |
  • Licznik odwiedzin: 10 640 168