PLAN ZAJĘĆ

PLAN ZAJĘĆ SEKCJI DOMU KULTURY W OZIMKU

W SEZONIE ARTYSTYCZNYM 2018/2019 (PLAN MOŻE ULEC ZMIANIE)


INSTRUKTOR SEKCJA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

Magdalena

Ślęk

Język

angielski

4-5 latki

SALA 43

15:15 - 16:15

5-6 latki

(II grupa)

SALA 43

15:00 - 16:00

5-6 latki

(I grupa)

SALA 43

16:20 - 17:20

2 KLASA 

SALA 43

16:05 - 17:05

1 KLASA 

SALA 43

17:25 - 18:25

3-4 KLASA 

SALA 43

17:10 - 18:10

Agnieszka

Jarocka

Plastyczna

5-6 latki

(I grupa)

SALA 36

16:00 - 17:30

KLASA I-III

(grupa 1)

SALA 36

15:30 - 17:30

KLASA I-III

(grupa 2)

SALA 36

16:00 - 18:00

KLASA IV-VI

(grupa 1)

SALA 36

16:00 - 18:00

5-6 latki

(II grupa)

SALA 36

17:30 - 19:00

GRAFIKA 

(dorośli)

SALA 36

18:00 - 20:00

GIMNAZJUM /

LICEUM

SALA 36

18:00 - 20:00

KLASA IV-VI 

(grupa 2)

SALA 36 

18:00 - 20:00

Andrzej

Wilczyński

Ozimska

Orkiestra

Dęta

SALA

KAMERALNA

19:00 - 21:00

Natalia

Grochol

Szkółka 

mażoretek

SCENA

16:30 - 17:30

SCENA

15:30 - 16:30

PRZEDSZKOLAKI

("Kropelki")

SCENA

17:30 - 18:30

SCENA

16:30 - 17:30

MAŻORETKI /

CHEERLEADERKI

KADETKI

SCENA

(baton)

15:30 - 17:30

Karolina

Stopińska

MAŻORETKI /

CHEERLEADERKI

KADETKI

SCENA

(pom pom)

16:30 - 18:30

MAŻORETKI /

CHEERLEADERKI

SENIORKI

("Delement")

SCENA

17:30 - 19:30

ZUMBA

SALA 21

19:00 - 20:00

ZUMBA SENIOR

SALA 21

9:00 - 9:50

Daria

Bejm

MAŻORETKI /

CHEERLEADERKI

JUNIORKI

("Diament")

SCENA

17:30 - 19:30

17:30 - 19:30

Katarzyna 

Cieśla

MAŻORETKI /

CHEERLEADERKI

GRANDSENIOR

("Super Mums")

SALA 21

19:00 - 19:30

SCENA

19:30 - 21:00

Dominika

Misiura

Fotograficzna

"Fotokomórka"

SALA 36

18:00 - 20:00

Robert

Konowalik

Teatralna

"Trochę Lipa"

SCENA

16:00 - 17:00

"Kto?"

SCENA

17:00 - 19:00

"Fieter"

SCENA

19:00 - 21:00

Oliwia

Rainczuk

Taniec 

orientalny

"Zafira"

SALA 21

17:20 - 18:50

(zajęcia od

października)

Taniec

orientalny 

"Kaszmir"

SCENA /

KAMERALNA

19:00 - 20:00

SALA 21

20:00 - 21:00

(zajęcia od

października)

Halina

Oster

Joga dla 

seniorów

SALA 21

8:30 - 10:00

SALA 21

8:30 - 10:00

Szkoła

Super Babci

i Super Dziadka

SALA

KAMERALNA

10:00 - 13:00

Anna

Sitarz

Studio 

Piosenki

"Nonet"

SALA 6

16:00 - 19:00

SALA 6

16:00 - 19:00

SALA 6

16:00 - 19:00

SALA 6

16:00 - 19:00

SALA 6

16:00 - 19:00

Robert 

Surowski / 

Martyna 

Podwysocka

Akrobatyka

Podział grup

i rozpoczęcie zajęć

po 07.09.2018

Podział grup

i rozpoczęcie zajęć

po 07.09.2018

Hanna

Stronczek

Grupa

naborowa

SALA 21

17:00 - 17:45

Mini-Mini

SALA 21

17:45 - 18:45

Enter

SCENA / SALA

KAMERALNA

19:00 - 20:30

Paweł

Wielgus

Chór na 

Obcasach?

SALA

KAMERALNA

18:00 - 20:00

SALA

KAMERALNA

18:00 - 20:00

Angelika

Gnacy

Hip-Hop

SALA 21

16:00 - 17:30

Anna 

Guzy

Balet

SALA 21

Grupa młodsza

15:15 - 16:00

Grupa starsza

16:00 - 17:15

Arnold

Bonk

Język 

niemiecki

Grupa

kontynuująca

SALA 14

18:30 - 20:00

Grupa 

początkująca

SALA 14

18:30 - 20:00

 

  • Data aktualizacji: 2018-12-14 14:36
  • |
  • Licznik odwiedzin: 8 390 683