RELACJE Z WYDARZEŃ KULTURALNYCH

Krzyżaki w kosmosie, czyli komediowy wieczór teatralny

baner

12 października na ozimskiej scenie zaprezentowane zostały dwa komediowe spektakle działających w naszej placówce grup teatralnych: teatru Kto? oraz Fieter. O godzinie 18.00 rozpoczęliśmy pokazem najnowszego przedstawienia komediowego w wykonaniu teatru Kto?: "Kosmos 19,99", mającego swoją premierę w czerwcu bieżącego roku. Tuż po niedługiej przerwie, zaprezentowany zostało historyczne wręcz widowisko teatru Fieter: "Henrykja Sienkiewicza Krzyżaki".

"Kosmos 19,99. Last Minute", obsada: Magdalena Kunysz, Justyna Mehl, Monika Heflik, Grzegorz Rolka i Ewa Ciepły. Scenariusz i reżyseria: Robert Konowalik.

"Henryka Sienkiewicza Krzyżaki", scen. i reż. Robert Konowalik na podstawie pomysłu Witolda Sułka.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością tego wieczoru i zapraszamy na kolejne spotkania z teatrem.

Henryka Sienkiewicza Krzyzaki - 2019KOSMOS 19 99 PLAKAT pazdziernik
  • Data aktualizacji: 2020-08-06 11:10