AKTUALNOŚCI

WYNIKI I RELACJA Z XXIV OGÓLNOPOLSKIEGO PRZEGLĄDU ZESPOŁÓW TANECZNYCH TAŃCOWADŁA 2019

13 kwietnia 2019r. w Domu Kultury w Ozimku odbyły się Promocje oraz Finały dwudziestej czwartej edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Zespołów Tanecznych.

Konkurs rozpoczął się o godzinie 8:00, wzięło w nim udział blisko 100 choreografii w wykonaniu 85 zespołów startujących w kategoriach: dzieci, młodzież, młodzież starsza i 30+, w konkursach Disco Dance, Street Dance, Show Dance, Inne Formy Tańca, Cheerleaderki.

Komisja konkursowa XXIV Ogólnopolskiego Przeglądu Zespołów Tanecznych, w składzie:

PRZEWODNICZĄCY JURY:

Jacek Szczepankiewicz – choreograf i instruktor zespołu FUKS, wieloletni sędzia I kategorii Polskiego Związku Tańca Freestyle

CZŁONKOWIE JURY:

KATARZYNA NOCOŃ – wieloletnia Tancerka Z.T. Pech Opole, choreograf, uczestnik warsztatów na Brodway Dance Center

ŁUKASZ JÓZEFOWICZ – instruktor tańca, choreograf, performer, finalista programu „You Can Dance – Po prostu tańcz”

Dom Kultury w Ozimku reprezentowały zespoły: Kropelki, Omega, Feniks, Diament, Delement, Super Mum's, Enter, Mini Mini, Zafira oraz Kaszmir.

Poniżej przedstawiamy wyniki:

WYNIKI PROMOCJE

KATEGORIA: DISCO DANCE

GRUPA WIEKOWA: DZIECI DO 11 LAT

1. MIEJSCE: PECH VII – OPOLE- DISCO LALA

2. MIEJSCE: PECH IV – OPOLE - DISCO FUN

3. MIEJSCE: PECH III – OPOLE - NA PLAŻY

 

KATEGORIA: INNE FORMY

GRUPA WIEKOWA: DZIECI DO 11 LAT

1. MIEJSCE: PANTERY KADETKI – GLIWICE - ROKICZANKA

2. MIEJSCE:

3. MIEJSCE: SENIORITKA – DOBRZEŃ WIELKI – CYRKOWA ARENA

3. MIEJSCE: FENIKS – OZIMEK – MOVIE NIGHT

WYRÓŻNIENIE: FLEUR REBELLE- NYSA – LOST BOY

 

GRUPA WIEKOWA: MŁODZIEŻ OD 12 DO 15 LAT

1. MIEJSCE: RE – FLEKS - KROŚNICA

1. MIEJSCE: ZFTRĘBACZEWIANIE – TREBACZEW – KUJAWIAK I OBEREK

 

KATEGORIA: STREET DANCE

GRUPA WIEKOWA: DZIECI DO 11 LAT

1. MIEJSCE: MIMI ENTROPIA – LEŚNICA – SHAKE THE ROOM

2. MIEJSCE: AFTER SCHOOL - OPOLE

3. MIEJSCE: JUNIORSY - OPOLE

 GRUPA WIEKOWA: MŁODZIEŻ OD 12 DO 15 LAT

1. MIEJSCE: WTR - GOGOLIN

2. MIEJSCE: ENTROPIA – LEŚNICA WE LOVE MISSY ELLIOTT

3. MIEJSCE: JUNIOR SPLASH- KLUCZBORK- NA CZARNO

 

KATEGORIA: CHEERLEADERKI

GRUPA WIEKOWA: DZIECI DO 11 LAT

1. MIEJSCE: FANTAZJA III- DOBRODZIEŃ – CHA CHA

2. MIEJSCE: AXIS – KAŁDŁUB - PINGWINY

3. MIEJSCE: NIRO DANCE SCHOOL – IZBICKO -BOLLYWOOD

 

GRUPA WIEKOWA: MŁODZIEŻ

1. MIEJSCE: PANTERY JUNIORKI – GLIWIECE- ZORBA

2. MIEJSCE: FANTAZJA II – DOBRODZIEŃ - KUBA

3. MIEJSCE: ELEMENT –M – TARNÓW OPOLSKI -INDIANKI

 

KATEGORIA: SHOW DANCE

GRUPA WIEKOWA: DZIECI DO 11 LAT

1. MIEJSCE: MINI ENTROPIA- LEŚNICA– MASTERCHERF JUINIOR

2. MIEJSCE: HAŁAS MINI 3+4- CHRZĄSTOWICE – IDZIEMY DO ZOO

3. MIEJSCE: KIDS SPLASH- KLUCZBORK - SEN

 

GRUPA WIEKOWA: MŁODZIEŻ

1. MIEJSCE: ENTER – OZIMEK - FREEDOM

2. MIEJSCE: WATAHA – LEŚNICA – MAD HAUSE

3. MIEJSCE: ENTROPIA – LEŚNICA TOP MODEL

WYNIKI FIANAŁY

KATEGORIA: SHOW DANCE

GRUPA WIEKOWA: DZIECI DO 11 LAT

1. MIEJSCE: Z.T. PECH OPOLE – OPOLE – TELEFON

2. MIEJSCE: KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO I WSPÓŁCZESNEGO SIERADAN  - KRAPKOWICE – PLANETA

 

 GRUPA WIEKOWA: MŁODZIEŻ OD 12 DO 15 LAT 

1. MIEJSCE: Z.T.PECH – OPOLE- OBÓZ HARCERSKI

2. MIEJSCE: KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO I WSPÓLCZESNEGO SIERADAN  - KRAPKOWICE – PLEMIE

 

GRUPA WIEKOWA: MŁODZIEŻ STARSZA OD 16 LAT

1. MIEJSCE: Z.T PECH - OPOLE – TARG  

2. MIEJSCE: DELEMENT – OZIMEK – GIRLS NIGHT

 

KATEGORIA STREET DANCE

GRUPA WIEKOWA: DZIECI DO 11 LAT

1. MIEJSCE:  COOL SQUAD – OPOLE - FINESSE

2. MIEJSCE:  BE YOURSELF – NYSA - POTWORKI

3. MIEJSCE:  DNA MALUCHY – NYSA

WYRÓŻNIENIE: FREAK BEAT MALUCHY- STRZELCE OPOLSKIE- JUMP

OSOBOWOŚĆ: MATEUSZ WILMAN Z ZESPOŁU BE YOURSELF Z NYSY

 

 GRUPA WIEKOWA: MŁODZIEŻ OD 12 DO 15 LAT

1. MIEJSCE: IT’S LIKE THAT - OPOLE

2. MIEJSCE: WYMY CREW-  OPOLE

3. MIEJSCE: BE YOURSELF – NYSA

WYRÓŻNIENIE :PRESS – OPOLE – HIP HOP

 

GRUPA WIEKOWA: MŁODZIEŻ STARSZA OD 16 LAT

1. MIEJSCE: DNA ELITE – NYSA – DROP THAT BEAT

2. MIEJSCE: 10F1 - OPOLE

 

KATEGORIA INNE FORMY

 GRUPA WIEKOWA: MŁODZIEŻ OD 12 DO 15 LAT

WYRÓŻNIENIE: ZAFIRA – OZIMEK

WYRÓŻNIENIE: DNA – NYSA – BIG BLACK COAT

  

GRUPA WIEKOWA: MŁODZIEŻ STARSZA OD 16 LAT

1. MIEJSCE: ZESPÓŁ TANECZNY SPIN – KĘDZIERZYN KOŹLE - GÓRA

2. MIEJSCE: MIKATAN – TARNÓW – WANDERING

3. MIEJSCE: DNA ELITE – NYSA – I LOVE VOGUE

WYRÓŻNIENIE: RE FLEX2 – KROSNICA - NO ROOTS

 

KATEGORIA CHEERLEADERKI

GRUPA WIEKOWA: DZIECI

1. MIEJSCE: FENIKS – OZIMEK – KOMÓRKI    

1. MIEJSCE: UNIQUE – KIDS - LUBORZYCA

3. MIEJSCE: EUFORIA – POPIELÓW – KARNAWAŁ W RIO

 

KATEGORIACHEERLEADERKI

GRUPA WIEKOWA:MŁODZIEŻ

1. MIEJSCE: DIAMENT – OZIMEK – OLIMPIADA  

1. MIEJSCE: UNIQUE TEENS – LUBORZYCA

3. MIEJSCE: EUFORIA TEEN – POPIELÓW – MAGICZNY ŚWIAT HARREGO POTTERA

 

KATEGORIA CHEERLEADERKI

GRUPA WIEKOWA: MŁODZIEŻ STARSZA

1. MIEJSCE: DELEMENT – OZIMEK

2. MIEJSCE: EUFORIA – POPIELÓW – DON’T BE SCARED

3. MIEJSCE: AXEL – KRAPKOWICE - CHEERLEADERKI

 

KATEGORIA DISCO DANCE

GRUPA WIEKOWA: DZIECI DO 11 LAT

1. MIEJSCE:   Z.T PECH OPOLE – OPOLE –DISCO 2019    

 

GRUPA WIEKOWA: MŁODZIEŻ 12-15 LAT

1. MIEJSCE: Z.T PECH- OPOLE- DISCO 2019    

2. MIEJSCE: ZESPÓŁ TANECZNY SPIN – KĘDZIERZYN KOŹLE – DISCO 2019

3. MIEJSCE: ACTIVE – PAWŁOWICE – MIDDLE MIX DISCO

OSOBOWOŚĆ: NATALIA LINEK Z ZESPOŁU SPIN – KĘDZIERZYN KOŹLE

 

GRUPA WIEKOWA: MŁODZIEŻ STARSZA OD 15 LAT

1. MIEJSCE: Z.T. PECH OPOLE – DISCO 2019

2. MIEJSCE: ZESPÓŁ TANECZNY SPIN – KĘDZIERZYN KOŹLE

+30 OPEN

1. MIEJSCE: Z.T PECH – OPOLE - SANATORIUM

2. MIEJSCE: SUPER MUMS – OZIMEK - KARATE

3. MIEJSCE: KASZMIR – OZIMEK 

WYRÓŻNIENIE: DNA LADIES – NYSA – MI MALA

WYRÓŻNIENIE: KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO I WSPÓŁCZESNEGO SIERADAN

WYRÓŻNIENIE: ELEMENT – REAKTYWACJA –TARNÓW OPOLSKI

OSOBOWOŚĆ: WIKTORIA MIENTUS Z ZESPOŁU KASZMIR – OZIMEK

OSOBOWOŚĆ: MAJA HRECZUCH Z ZESPOŁU PECH D2 - OPOLE

  • Data aktualizacji: 2019-06-18 11:55
  • |
  • Licznik odwiedzin: 9 526 337