TYDZIEŃ E-KSIĄŻKI

Z okazji Międzynarodowego Tygodnia e-Książki, który w tym roku przypada w dniach 3 - 9 marca, platforma e-wydawnictw IBUK LIBRA przygotowała dla czytelników ozimskiej biblioteki publicznej prezent w postaci czasowego poszerzenia listy dostępnych publikacji.

W okresie od 1 do 15 marca 2019 roku użytkownicy IBUK LIBRA zarejestrowani w naszej bibliotece będą mogli skorzystać z zasobu e-publikacji poszerzonego o 3939 tytułów, głównie z działów: literatura piękna i literatura faktu.

Zachęcamy wszystkich czytelników, którzy jeszcze nie korzystali z książek elektronicznych na platformie IBUK LIBRA, do pobierania w naszej bibliotece bezpłatnych kodów, pozwalających na założenie konta i e-czytanie na laptopach, tabletach i smartfonach.

• Data aktualizacji: 2019-05-24 15:09