FILMIK PROMUJĄCY SEKCJE

Zobacz co ciekawego dzieje się w naszych sekcjach!

Zapisy rozpoczynamy od 20 sierpnia 2018 r. Poniżej przedstawiamy kilka zasad obowiązujących podczas zapisów, PRZECZYTAJ KONIECZNIE.

Zasady zapisów do sekcji Domu Kultury w Ozimku

1.        20 sierpnia od godziny 8:00 ruszają zapisy
    (telefoniczne bądź osobiste w sekretariacie Domu Kultury- pokój 12, nr tel. 774651139)
  2.        W każdej sekcji jest ograniczona liczba miejsc, ale jest możliwość wpisania się na listę rezerwową w razie zapełnienia listy.
  3.        W każdej z grup podane są konkretne ramy wiekowe, dlatego przy zapisach prosimy o podanie aktualnego wieku dziecka.
  4.        Plan zajęć oraz wzór deklaracji zostanie udostępniony w pierwszym tygodniu roku szkolnego.
  5.        Zwrot wypełnionych deklaracji możliwy będzie tylko w sekretariacie DK najpóźniej do 14.09 (nie będzie możliwości zrobienia tego u instruktora). Wzór deklaracji oraz plan zajęć zostanie udostępniony również na stronie www.dk.ozimek.pl
  6.        Osoby, które mają nieureglowane płatności z zeszłego sezonu nie będą miały możliwości zapisu dopóki zaległości nie zostaną uregulowane.
  • Data aktualizacji: 2018-11-15 08:30