WYDARZENIA KULTURALNE

La la land, seans Letniego Kina Plenerowego

lalalandkoniec
lalalandkoniec

Zapraszamy serdecznie na pierwszy seans w ramach Letniego Kina Plenerowego, zaplanowany na sobotę, 11 lipca 2020r. na wyspie Rehdanza o godzinie 21.00. Dom Kultury w Ozimku we współpracy z opolskim kinem Meduza, zaprezentują film "La la land", który został wytypowany przez mieszkańców naszej gminy w ankiecie uruchomionej w celu wyboru repertuaru na wszystkie zaplanowane seanse. Wstęp na film jest bezpłatny, ilość widzów jest ograniczona. Zapraszamy do zajmowania miejsc na godzinę przed seansem, na miejscu będzie można skorzystać z usługi gastronomicznej.

Kolejne seanse będą prezentowane w następne sobotnie wieczory. Jeśli ta forma spędzania wolnego czasu cieszyć sie będzie zainteresowaniem Publiczności, postaramy sie kontynuować naszą akcję również w sierpniu.

UWAGA!

Przypominamy o obowiązku utrzymywania bezpiecznego dystansu oraz zasłanianiu nosa i ust w bliskim sąsiedztwie innych osób.

LA LA LAND, r. Damien Chazelle

Melodramat – musical. Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

lalalandkoniec
  • Data aktualizacji: 2020-08-06 11:10
  • |
  • Licznik odwiedzin: 10 675 345