Archiwum aktualności 2015

Archiwalne wiadomości dotyczące zapowiedzi wydarzeń związanych z działalnością Domu Kultury w 2015r.

Wyjazd do Teatru im. Jana Kochanowskiego

szalone_nozyczki

Dom Kultury w Ozimku serdecznie zaprasza na wyjazd do Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu na komedię kryminalną pt. „Szalone nożyczki”, która odbędzie się w piątek, 26 czerwca, o godzinie 19:00 (wyjazd autokarem spod DK o godz. 17:45).

Cena biletu wraz z dojazdem:

Bilet normalny  – 30zł.

Emeryci i studenci (za okazaniem legitymacji) – 25zł.

Zapisy i płatność w Księgowości DK do 10 czerwca.

Liczba miejsc jest ograniczona!

„Szalone nożyczki”

To niezwykła komedia kryminalna z niespodzianką w tle. Jej akcja rozgrywa się w opolskim salonie fryzjerskim, nad którym mieszka pewna słynna pianistka…

Na scenie mamy czworo podejrzanych, dwóch policjantów, narzędzie zbrodni i świadków, którymi staje się cała widownia spektaklu w danym dniu.

„Szalone nożyczki” to pierwsze w historii Teatru w Opolu przedstawienie interaktywne, w którym przebieg akcji i odnalezienie winnego, zależy wyłącznie od publiczności. To przede wszystkim doskonała zabawa, w której można brać udział wielokrotnie. Rekordziści zobaczyli ten spektakl ponad trzydzieści razy… Wciąga i uzależnia nie tylko miłośników kryminalnych historii, ale wszystkich szukających inteligentnej zabawy i rozrywki na najwyższym poziomie.

szalone_nozyczki
  • Data aktualizacji: 2018-11-15 08:30