Archiwum aktualności 2015

Archiwalne wiadomości dotyczące zapowiedzi wydarzeń związanych z działalnością Domu Kultury w 2015r.

KONKURS RECYTATORSKI W JĘZYKU NIEMIECKIM

Logo konkursu

16 kwietnia 2015 roku w Domu Kultury w Ozimku o godz. 10.00 odbędą się miejsko-gminne eliminacje XXI Konkursu Recytatorskiego w języku niemieckim Jugend trägt Gedichte vor - Młodzież recytuje poezję. Konkurs jest adresowany do uczniów klas IV - VI szkół podstawowych, wszystkich klas szkół gimnazjalnych oraz średnich.

Przypominamy, że każdy z uczestników prezentuje 2 utwory poetyckie w języku niemieckim. Pomocne w wyborze repertuaru może być kompendium zamieszczone na stronie Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na Śląsku Opolskim (www.tskn.vdg.pl zakładka projekty). Karty zgłoszeń uczestników należy składać do 7 kwietnia 2015 roku w Bibliotece dla Dorosłych.
Organizatorem eliminacji jest Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Ozimku we współpracy z Zarządem Gminnym TSKN.

• Data aktualizacji: 2018-10-15 10:37