Bieżące wystawy

15 OOKF - nagroda dla Magdy Famuły-Walus

W połowie listopada, podczas 15 Oleskiego Konkursu Fotograficznego pani Magda niczego nieświadoma, pojawiła się na gali rozdania nagród w celu obejrzenia zwycięskich fotografii. Okazało się, że... miała okazję podziwiać własne prace! Pani Magda oczarowała swoimi fotografiami jurorów i zdobyła I miejsce przedstawiając ciąg czterech zdjęć o wdzięcznej nazwie "Nad wodą".
To już drugi raz, kiedy nazwisko Famuła-Walus widnieje wśród zwycięzców. W ubiegłorocznym 14 OKF Pani Magda zdobyła nagrodę Grand Prix, dzięki fotografiom o nazwie "Poranne symfonie".
Pani Magda od dwóch lat uczestniczy w zajęciach "Fotokomórki" w Domu Kultury w Ozimku. Jej prace można było podziwiać podczas wystaw "Kolor" i "Światło". Jest zapracowaną mamą dwójki wspaniałych chłopców i kochającą żoną. Jej pasją jest fotografia, którą interesuje się od dawna.
Serdecznie gratulujemy laureatce nagród i życzymy dalszych sukcesów!

Poranne symfonie, fot. Magda Famuła- WalusPoranne symfonie, fot. Magda Famuła- WalusPoranne symfonie, fot. Magda Famuła- WalusPoranne symfonie, fot. Magda Famuła- WalusNad wodą, fot. Magda Famuła- WalusNad wodą, fot. Magda Famuła- WalusNad wodą, fot. Magda Famuła- WalusNad wodą, fot. Magda Famuła- Walus
  • Data aktualizacji: 2020-08-06 11:10