Sekcja plastyczna

• Sekcja plastyczna Domu Kultury w Ozimku działa od 1994 roku. Wówczas jej instruktorem była Barbara Wojtyszyn, prowadząca zajęcia z zakresu malarstwa, rysunku, grafiki i rękodzieła artystycznego, organizatorka konkursów o charakterze plastycznym, plenerów oraz wystaw prac plastycznych swoich podopiecznych.
  • Od 1995 organizowane są Jesienne Plenery Plastyczne, w których biorą udział plastycy DK, a także dzieci młodzież i dorośli z Ozimka i okolic.
  • Od 2002 do 2010 roku zajęcia prowadziła Justyna Wajs- Fijałkowska, realizująca zadania z zakresu sztuk plastycznych i teatralnych z grupami zrzeszajacymi uczestników w każdej grupie wiekowej. Członkowie sekcji zajmowali się malarstwem, rysunkiem, rzeźbą, instalacją, grafiką, fotografią.
  • Od września do końca grudnia 2010 roku instruktorem sekcji plastycznej była Barbara Szymska, a od stycznia do sierpnia 2011 roku- ponownie p. Barbara Wojtyszyn.
  • We wrześniu 2011 roku instruktorem sekcji została Judyta Adamczyk, która prowadziła swoje grupy plastyczne do czerwca 2013r.
  • W sezonie 2014/2015, z powodu planowanego remontu Domu Kultury działalność sekcji plastycznej została zawieszona.
  • We wrześniu 2016r. sekcja plastyczna wznowiła swoją działalność. Zajęcia prowadziła do 31 października obecna dyrektor- Justyna Wajs-Fijałkowska a od listopada 2016r. p.Agnieszka Jarocka.

• Data aktualizacji: 2017-11-20 13:14