Archiwum Aktualności 2014

Newsy, ogłoszenia, zapowiedzi imprez artystycznych wyświetlane na naszej stronie w 2014 roku.

Dzieci dzieciom- teatralnie dla Najmłodszych

Zapraszamy serdecznie na imprezę organizowaną przez Dom Kultury w Ozimku we współpracy z Pracownią Artystyczną SZTUKMISTRZ. To już druga edycja przedsięwzięcia, w które zaangażowane są zespoły plastyczno-teatralne Pracowni Artystycznej SZTUKMISTRZ oraz Teatru Lalki i Aktora dla Dzieci i Młodzieży SANMUN. Grupy przez rok realizowały zadania plastyczne i teatralne, których owocami pragną się podzielić z Koleżankami, Kolegami, Rodziną, Gośćmi.

Zapraszamy Najmłodszych, Młodszych, Młodych i nieco Starszych na wspólną zabawę ! ! ! Po bloku spektakli czekają na Państwa warsztaty plastyczne dla Dzieci i Opiekunów prowadzone przez Justynę Wajs-Fijałkowską oraz Martynę Konowalik.

Wstęp na spektakle i warsztaty jest bezpłatny, prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsca. Osoby zainteresowane warsztatami proszone są o zabranie ze sobą nożyczek, kleju oraz kolorowych papierów, z których Najmłodsi w asyście Opiekunów lub Rodziców wykonają Papierowe Cuda...

Rezerwacja pod nr telefonu 774651-139 lub osobiście w sekretariacie Domu Kultury w Ozimku. Do zobaczenia ! ! !

Dzieci_Dzieciom
  • Data aktualizacji: 2018-04-25 14:32