Archiwum Aktualności 2013

Archiwalne newsy związane z działalnością Domu Kultury w Ozimku, ukazujące się na naszej stronie w 2013 roku.

ZAPRASZAMY NA XII SPOTKANIE Z PASJAMI

Zapraszamy

Zapraszamy seniorów, i nie tylko, na kolejne spotkanie z pasjami, które odbędzie się w czwartek 28 listopada 2013 r. o godz. 11.00 w Bibliotece dla Dorosłych. Tym razem w trakcie internetowej  wideokonfernecji na żywo o swojej pasji będzie opowiadał znany polski podróżnik i autor książek - Jacek Pałkiewicz.

Jacek Pałkiewicz jest dziennikarzem oraz jednym z najbardziej aktywnych polskich podróżników-eksploratorów naszych czasów. Jako niestrudzony organizator wypraw na wszystkich szerokościach geograficznych globu, z zapałem dokumentuje pradawne kultury małych grup etnicznych. W dowód uznania  dokonań został przyjęty do grona członków Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie. Napisał ponad 20 książek, z których jedna pt. „Terra incognita” została w 1998 roku uznana za najlepszą książkę podróżniczą. Ponadto publikuje swoje reportaże w znanych czasopismach zagranicznych.

Udział w "Spotkaniach z pasjmi" jest bezpłatny. Zapewniamy kawę, herbatę, coś słodkiego oraz miłą atmosferę.

Projekt „Spotkania z pasjami” jest realizowany dzięki współpracy z Fundacją Orange, przy udziale środków finansowych Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Jednocześnie przypominamy, że Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Ozimku bierze udział w programie Orange dla bibliotek.

• Data aktualizacji: 2017-11-20 13:14