Archiwum Aktualności 2013

Archiwalne newsy związane z działalnością Domu Kultury w Ozimku, ukazujące się na naszej stronie w 2013 roku.

ZAPRASZAMY NA III SPOTKANIE Z PASJAMI

Plakat

Serdecznie zapraszamy seniorów na trzecie spotkanie  z cyklu pn. "Spotkania z pasjami", które odbędzie się w czwartek 26 września 2013 r. o godz. 11.00 w Bibliotece dla Dorosłych. Naszym kolejnym wirtualnym gościem będzie Teresa Lipowska, polska aktorka, która od 56 lat jest aktywna zawodowo.  W ostatnich latach jej najbardziej rozpoznawalną rolą jest Barbara Mostowiak z serialu telewizyjnego pt. „M jak miłość”.

Spotaknie z Teresą Lipowską będzie miało tradycyjnie już formę wideokonferencji na żywo, w trakcie której aktorka opowie o swojej największej życiowej pasji oraz odpowie na pytania zadane z wykorzystaniem specjalnego czatu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapewniamy kawę, herbatę, coś słodkiego oraz miłą atmosferę.

Projekt „Spotkania z pasjami” jest realizowany dzięki współpracy z Fundacją Orange, przy udziale środków finansowych Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Jednocześnie przypominamy, że Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Ozimku bierze udział w programie Orange dla bibliotek.

• Data aktualizacji: 2017-09-20 14:10