Archiwum Aktualności 2013

Archiwalne newsy związane z działalnością Domu Kultury w Ozimku, ukazujące się na naszej stronie w 2013 roku.

Wojewódzki konkurs "Ze Śląskiem na ty"

Łubniański Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w Jubileuszowym - XX Regionalnym Konkursie Literackim "Ze Śląskiem na ty".  Celem konkursu jest kształtowanie i popularyzowanie wiedzy o historii naszego regionu, zwłaszcza kulturze środowisk wiejskich Górnego Śląska. Jest to konkurs, którego ideą jest gromadzenie różnorakich zapisów, wspomnień i opowieści dotyczących szerokorozumianej tematyki śląskiej. Wydaliśmy już cztery tomy książek "Ze Śląskiem na ty", które zawierają nagrodzone prace napisane przez laureatów. Pisać może każdy, gdyż Konkurs przewiduje udział w czterech kategoriach wiekowych oraz cenne nagrody, w tym publikację prac nagrodzonych. Zachęcamy do pisania na ciekawe tematy, do tej pory nieopublikowane. W załączniku przesyłamy kartę zgłoszeniową uczestnika oraz regulamin, który zawiera więcej informacji o Konkursie. Na naszej stronie internetowej www.lodzk.opole.pl można pobrać pliki oraz dowiedzieć się więcej w zakładce Ze Śląskiem na ty.

Prace można nadsyłać do 31 października 2013r. a podsumowanie - finał tegorocznego konkursu odbędzie się 24 listopada 2013 w sali Łubniańskiego Ośrodka Kultury o godz. 16.00.

• Data aktualizacji: 2017-11-20 13:14