Archiwum Aktualności 2013

Archiwalne newsy związane z działalnością Domu Kultury w Ozimku, ukazujące się na naszej stronie w 2013 roku.

696- premiera spektaklu komediowego teatru KTO?

Spektakl wystawiony zostanie na zakończenie roku kulturalno- oświatowego na sali widowiskowej naszego Domu Kultury. Udział biorą: Hanna Spólna, Judyta Adamczyk, Anna Bereźnicka, Tomasz Mehl, Bartosz Głąb, Filip Brejwo, Martyna Konowalik, Ewa Mikusek, Agnieszka Jarocka, ze specjalnym udziałem Magdaleny Datko i Agaty Wawro. Scenariusz i reżyseria: Robert Konowalik, scenografia: Robert Konowalik we współpracy z Norbertem Halupczokiem. Plakat: Agnieszka Jarocka.

Spektaklowi towarzyszyć będą:

- wernisaż wystawy poplenerowej Błotnica Strzelecka' 2013 z udziałem grup: Śmietanka Artystyczna (Dom Kultury), Fotokomórka (Dom Kultury) oras Sjesta (Pracownia Artystyczna "Sztukmistrz")

- wernisaż wystawy fotograficznej Fotokomórki (Dom Kultury).

Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!

plakat_696_mini
  • Data aktualizacji: 2017-09-20 14:10