PLAN ZAJĘĆ

PLAN ZAJĘĆ SEKCJI I KÓŁ DOMU KULTURY W OZIMKU

W SEZONIE ARTYSTYCZNYM 2016/2017


INSTRUKTOR

SEKCJA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

NIEDZIELA

Agnieszka

Jarocka

Plastyczna

KL.I-III GR.

SALA 36

16:00-18:00

KL.I-III

SALA 36

16:00-18:00

KL.I-III

SALA 36

16:00-18:00

KL.IV-VI

SALA 36

16:00-18:00

3-4 LATKI

SALA 36

15:30-17:00

 

GIMN.-LICEUM

SALA 36

18:00-20:00

GRUPA DOROSŁ.

SALA 36

18:00-20:00

5-6 LATKI

SALA 36

17:00-18:30

Justyna

Wajs-

Fijałkowska

Plastyczna

 

 

 

SJESTA ARTYSTYCZNA

SALA 36

20:00-22:00

 

Andrzej

Wilczyński

Ozimska

Orkiestra

Dęta

SCENA

19.00-21.00

Karolina

Stopińska

Mażoretki

DELTA

(solo/duo/

trio/mini)

SALA 21

17:00-18:00

 

 

DELTA

SP nr 1

17:15-19:15

 

 

Cheerleaderki

SCENA

16:00-17:30

 

SCENA

17:00-18:00

 

 

Zumba

SALA 21

18:15-19:15

 

SALA 21

18:30-19:30

 

 

Natalia

Grochol

Kropelki-Szkółka mażoretkowa

SALA 21

16:00-17:00

GR.1

SALA 21

17:00-18:00

GR.2

SCENA

16:30-17:30

GR.1

SCENA

17:30-18:30

GR.2

 

 

 

Dominika

Misiura

Fotograficzna

 

 

 

 

"FOTOKOMÓRKA"

SALA 14

18.00-20.00

 

Robert

Konowalik

Teatralna

 

 Teatr Trochę Lipa

SCENA

14:30-16:00

 

 

FIETER

SCENA

17.00-19.00

FIETER

KTO?

SCENA

10.00-16.00

Elżbieta

Konop

Babie

Lato

 

SALA 1

14:30-16:30

 

 

 

 

Tatiana

Kowalczyk

Taniec

orientalny

 

 

SCENA

19:00- 21:00

 

 

 

Magdalena

Ślęk

Język

angielski

GR. 3-4 LATKI

SALA 43

16:00-17:00

III KLASA SP

SALA 43

16:15-17:15

5-6-LATKI (GR. III)

SALA NR 43

16:00-17:00

II KLASA SP (GR.II)

SALA 43

17:00-18:00

 

 

5-6LAT GR.(II)

SALA 43

17:00-18:00

II KLASA SP (GR.I)

SALA 43

17:15-18:15

5-6-LATKI (GR.I)

SALA 43

17:00-18:00

DOROSLI

SALA 43

18:15-19:15

Halina

Oster

Joga

dla

seniorów

SALA 21

9:00-10:30

 

SALA 21

9:00-10:30

 

 

 

Daria

Bejm

Mażoretki

DIAMENT 1

AULA GZS

15:00-17:00

 



 DIAMENT 1

SCENA

15:30-17:30

 

 

DIAMENT

AULA GZS

17:00-19:00

DIAMENT

SCENA

17:30-19:30

Anna

Sitarz

Wokalna

"NONET"

SALA 6

16:00-19:00

SALA 6

16:00-19:00

SALA 6

16:00-19:00

SALA 6

16:00-19:00

SALA 6

16:00-19:00

 

Robert

Surowski

Akrobatyka

 

 

 

GRUPA 1

SALA 21

18:30-19:30 

GRUPA 3

SALA 21

14:30-15:30

 

GRUPA 2

SALA 21

19:30-20:30

GRUPA 4

SALA 21

15:30-16:30

GRUPA 5

SALA 21

16:30-17:30

Mateusz

Szczygielski

Inne

formy

tańca

 

"MINI-MINI"

SALA 21

15:30-16:15

 

 

 

 

MINI GWIAZDECZKI

SALA 21

16:15-17:30

"PINK CHERRY"

SALA 21

17:30-19:30

"SOLO LATINO"

SALA 21

19:30-20:30

Paweł

Wielgus

Chór

"SEKCJA MĘSKA"

SALA KAMERALNA

19:30-21:30

"CHÓR NA OBCASACH"

SALA KAMERALNA

18:00-20:00

 

"CHÓR NA OBCASACH"

SALA KAMERALNA

18:00-20:00

 

 

Katarzyna

Cieśla

Super

Mums

 

 

 

Warsztaty

Szkolne ZS

18:00-20:00

 

 

Godzina zakończenia zajęć

21.30

20.30

21.00

22.00

21.00

18.00

 

  • Data aktualizacji: 2017-07-20 09:19
  • |
  • Licznik odwiedzin: 6 185 484