ANIMATORZY KULTURY

Laureaci nagród i wyróżnień Urzędu Marszałkowskiego, oraz nagród Wojewody Opolskiego.
”Kultura polska wyrasta z wielu twórczych dokonań. Wśród nich jednym z najważniejszych są codzienne, pełne pasji działania animatorów kultury, podejmowane w różnych środowiskach”.

Przedstawiamy galerię animatorów kultury działających na rzecz gminy Ozimek - laureatów Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego w dziedzinie upowszechniania kultury oraz Nagrody Wojewody Opolskiego za osiągnięcia w upowszechnianiu kultury i działalność kulturalno - oświatową.

Justyna Wajs- Fijałkowska

Justyna Wajs-Fijałkowska

Dyrektor Domu Kultury w Ozimku, wcześniej animatorka kultury prowadząca Pracownię Artystyczną "Sztukmistrz" oraz wieloletnia instruktor sekcji plastycznej działającej przy Domu Kultury w Ozimku, w ramach której prowadzone są zajęcia w siedmiu grupach wiekowych. Realizatorka wernisaży wystaw plastycznych, plenerów i warsztatów malarskich, spektakli teatralnych i tanecznych, oraz twórczyni oprawy plastycznej imprez realizowanych przez Dom Kultury w Ozimku. Uczestniczka i laureatka I nagrody międzynarodowej wystawy plastycznej w Rymarovie.

• Nagroda Marszałka Województwa Opolskiego dla Animatorów i Twórców Kultury za rok 2006.
  • Data aktualizacji: 2018-02-19 11:59