ANIMATORZY KULTURY

Laureaci nagród i wyróżnień Urzędu Marszałkowskiego, oraz nagród Wojewody Opolskiego.
”Kultura polska wyrasta z wielu twórczych dokonań. Wśród nich jednym z najważniejszych są codzienne, pełne pasji działania animatorów kultury, podejmowane w różnych środowiskach”.

Przedstawiamy galerię animatorów kultury działających na rzecz gminy Ozimek - laureatów Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego w dziedzinie upowszechniania kultury oraz Nagrody Wojewody Opolskiego za osiągnięcia w upowszechnianiu kultury i działalność kulturalno - oświatową.

Robert Konowalik

Instruktor sekcji teatralnej działającej przy Domu Kultury w Ozimku, twórca, scenarzysta, aktor i reżyser teatrów: FIETER i KTO? oraz siedmiu innych zespołów teatralnych. Uczestnik i laureat wielu przeglądów i festiwali teatralnych o zasięgu krajowym (nagrody indywidualne i zbiorowe dla teatrów Domu Kultury w Ozimku). Twórca ponad sześćdziesięciu spektakli teatralnych realizowanych na terenie Ozimka i Strzelec Opolskich..

• Nagroda Wojewody Opolskiego w dziedzinie upowszechniania kultury, rok
  • Złota Maska- Nagroda Marszałka Województwa Opolskiego w kategorii: wydarzenie sceny offowej za rok 2007.
  • Wyróżnienie honorowe - Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego dla Animatorów i Twórców Kultury - 2008r.
  • Wyróżnienie honorowe - Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego dla Animatorów i Twórców Kultury - 2012r.
  • Data aktualizacji: 2018-05-25 10:51