RELACJE Z IMPREZ ARTYSTYCZNYCH

SYLWESTER W DOMU KULTURY

Tradycyjnie w noc sylwestrową sala taneczna Domu Kultury w Ozimku zapełniła się uczestnikami balu sylwestrowego tym razem zorganizowanego z motywem przewodnim maski.

Goście bawili się przy dźwiękach największych polskich i światowych hitów, o które zadbał DJ Doryn – Młody Wasyl. Catering serwowało Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Siedlisko”.

O godz. 23:30 zaproponowaliśmy uczestników balu oraz wszystkich mieszkańców Ozimka „Taneczną podróż dookoła świata”, w którą wyruszyliśmy na placu przed Domem Kultury. Taneczne rytmy oraz konkursy z nagrodami trwały do północy. Po wspólnym przywitaniu Nowego Roku uczestnicy balu powrócili do szampańskiej zabawy, która trwała do późnych godzin nocnych.

• Data aktualizacji: 2018-01-17 10:19