RELACJE Z IMPREZ ARTYSTYCZNYCH

II powiatowy przegląd grup artystycznych w Tarnowie Opolskim

9

II powiatowy przegląd grup artystycznych działających na terenie powiatu opolskiego "Scenki z życia polskiej wsi" odbył się 9 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowie Opolskim. Celem przeglądu było stworzenie zespołom możliwości zaprezentowania swego dorobku, rozwijanie współpracy i wymiany doświadczeń między zespołami oraz pielęgnowanie lokalnych tradycji i przekazywanie jej wzorów dzieciom i młodzieży. Dom Kultury w Ozimku rezpezentował zespół folklorystyczny Dzióbki z Biestrzynnika, który zaprezentował śląski zwyczaj kiszenia kapusty i zdobył pierwsze wyróżnienie.

Fotorelacja: Materiały z archiwum Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowie Opolskim i Stowarzyszenia Fair Play

973211Stowarzyszenie Fair PlayStowarzyszenie Fair Play. 4Stowarzyszenie Fair Play 5Stowarzyszenie Fair Play 3Stowarzyszenie Fair Play 2
  • Data aktualizacji: 2018-04-24 14:22