Szopka betlejemska-KONKURS!

2014 XVII GMINNY KONKURS NA SZOPKĘ BETLEJEMSKĄ

DSCF0230
DSCF0230

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI KONKURSOWEJ NA
SZOPKĘ BETLEJEMSKĄ”.
z dn. 10.12.2014.


KOMISJA W SKŁADZIE:
BARBARA WOJTYSZYN- plastyk, przewodniczący komisji
JUSTYNA WAJS – FIJAŁKOWSKA –plastyk
JUSTYNA POLIWODA – Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Przyszłość”, Administracja Osiedla Ozimek
AGNIESZKA KARPIŃSKA- Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Przyszłość”, Administracja Osiedla Ozimek
IWONA WIESBACH – sekretarz komisji
Ogółem do konkursu zostało zgłoszonych 32 prace, wykonane przez 88 uczestników, w tym 2 prace wykonane przez 3 uczestników nie spełniało wymogów regulaminowych.
Komisja zwracała uwagę na samodzielną pracę , oryginalność, estetykę i precyzję wykonania szopki.
Komisja konkursowa przyznała łącznie 24 nagrody we wszystkich kategoriach wiekowych ( tj. 77 uczestników).
I nagroda – 5prac, 23 uczestników
II nagroda –6 prac, 24 uczestników
III nagroda – 7 prac , 9 uczestników
Wyróżnienia – 6 prac 21 uczestników
Komisja konkursowa nagrodziła następujących autorów prac:

-w kategorii gimnazjum:

I NAGRODA- Hanna Werner, GZS Gimnazjum nr 1 w Ozimku, op. Joanna Dubiel-Stonoga
II NAGRODA- Maciej Możdżeń, GZS Gimnazjum nr 1w Ozimku, op. Joanna Dubiel-Stonoga
III NAGRODA- Michał Fikus, ZS Gimnazjum w Ozimku, op. Joanna Dubiel-Stonoga
III NAGRODA- Jakub Korniak, GZS Gimnazjum nr 1w Ozimku, op. Joanna Dubiel-Stonoga
III NAGRODA- Julia Gryc, GZS Gimnazjum nr 1, op. Joanna Dubiel-Stonoga

-w kategorii V-VI szkoła podstawowa:

I NAGRODA –Laura Kupczyk, Aleksandra Tracz SP nr 2 w Ozimku, op. Teresa Glensk, Anna Wierna
II NAGRODA- Oliwia Jeżyk, GZS SP nr 3 w Ozimku, op. Joanna Dubiel-Stonoga
II NAGRODA- Joanna Geres, GZS SP nr 3 w Ozimku, op. Joanna Dubiel-Stonoga
III NAGRODA- Zuzanna Plewa, PSP w Grodźcu, op. Ewa Adamiec
III NAGRODA - Natalia Wierna, PSP w Grodźcu, op. Ewa Adamiec
WYRÓŻNIENIE za wykonanie postaci w szopce - Daria Piechowicz, GZS SP nr 3 w Ozimku, op. Joanna Dubiel-Stonoga
WYRÓŻNIENIE za wykonanie postaci w szopce – Kacper Pierwoła, PSP nr 1 w Ozimku, op. Olga Jarosińska

-w kategorii I-IV szkoła podstawowa:

I NAGRODA- Karolina Kulig, SP nr 2 w Ozimku, Teresa Glensk
I NAGRODA –Tomasz Żmuda, Karol Urlich, Mateusz Długosz, SP nr 2 w Ozimku ,A. Spyra, A.Gaszczyk
II NAGRODA- Laura Kulig, SP nr 2 w Ozimku, op. Teresa Glensk,
III NAGRODA- Halina Bąk, Agnieszka Smandzich, PSP nr 1 w Ozimku, op. Olga Jarosińska
III NAGRODA- Dominika Pytel, Szymon Płachta, PSP nr 1 w Ozimku, op. Olga Jarosińska
WYRÓŻNIENIE- Patrycja Szewczyk, GZS SP nr 3 w Ozimku, op. Joanna Dubiel-Stonoga
WYRÓŻNIENIE- Martyna Gurgul, GZS SP nr 3 w Ozimku, op. Joanna Dubiel-Stonoga
WYRÓŻNIENIE- Hanna Świtała, Szymon Świtała, PSP nr 1 w Ozimku, op. Barbara Szymska

-w kategorii przedszkole:

I NAGRODA – „MISIE”, PP nr 4 w Ozimku, op. Anna Krzysztofczyk
II NAGRODA – „BIEDRONKI”, PP nr 2 z oddz. inter. w Ozimku, op. Barbara Werner
II NAGRODA – „SŁONECZKA”, PP nr 2 z oddz. Inter. w Ozimku, op.M.Szabat, K. Kaczmarska
WYRÓŻNIENIE – GR V (5-6 latki), PP nr 1 w Ozimku, op. Ewa Młyńska

Na tym protokół zakończono.

  • Data aktualizacji: 2017-09-21 14:45
  • |
  • Licznik odwiedzin: 6 293 645