Ozdoba choinkowa- KONKURS!

2014. ŚWIĄTECZNA OZDOBA CHOINKOWA

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI KONKURSOWEJ NA

„Świąteczną ozdobę choinkową”.

z dn. 10.12.2014.

 

KOMISJA W SKŁADZIE:

BARBARA WOJTYSZYN- plastyk, przewodniczący komisji

JUSTYNA POLIWODA – Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Przyszłość”, Administracja Osiedla Ozimek

AGNIESZKA KARPIŃSKA- Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Przyszłość”, Administracja Osiedla Ozimek

IWONA WIESBACH – sekretarz komisji

 

Ogółem do konkursu zostało zgłoszonych 127  prac wykonanych przez 137 uczestników z czego 6 prac wykonanych przez 6 uczestników nie spełniało wymogów regulaminowych. Komisja zwracała uwagę na samodzielną pracę , oryginalność , pomysłowość i staranność wykonania ozdoby choinkowej. Komisja konkursowa przyznała łącznie 24 nagrody we wszystkich kategoriach wiekowych ( tj. 24 uczestników).

I    nagroda – 6  uczestników

II   nagroda – 6  uczestników

III nagroda – 6 uczestników

Wyróżnienia – 6 uczestników

 

Komisja konkursowa nagrodziła następujących autorów prac:

-w kategorii gimnazjum:

I NAGRODA- Katarzyna Ćmikiewicz, Gimnazjum z ZS w Ozimku, op. Joanna Dubiel -Stonoga

II NAGRODA- Patrycja Kołodziej, Gimnazjum z ZS w Ozimku, op. Joanna Dubiel -Stonoga

-w kategorii IV-VI szkoła podstawowa:

I NAGRODA- Emilia Chętnicka, PSP w Grodźcu, op. Ewa Adamiec

I NAGRODA- Julia Telęga, PSP nr 1 w Ozimku, op. Olga Jarosińska

II NAGRODA- Marlena Pytel, PSP w Dylakach, op. Ilona Możdżeń

II NAGRODA- Jennifer Niesłony, PSP w Dylakach, op. Ilona Możdżeń

III NAGRODA-Angelika Długosz, PSP w Szczedrzyku, op. Urszula Serafin -Noga

III NAGRODA- Natalia Sieroszewska, PSP w Szczedrzyku, op. Urszula Serafin -Noga

III NAGRODA- Mateusz Długosz, SP nr 2, op. Teresa Glensk

WYRÓŻNIENIE- Krystian Knosala, PSP w Szczedrzyku, op. Urszula Serafin -Noga

WYRÓŻNIENIE- Julia Kosydor, PSP w Grodźcu, op. Ewa Adamiec

WYRÓŻNIENIE-Kinga Pytel, SP w Krasiejowie, op. Dorota Serafin

-w kategorii I-III szkoła podstawowa:

I NAGRODA- Anja Podleśna-Barth, PSP w Dylakach, op. Ilona Możdżeń

I NAGRODA- Wiktoria Kasprzycka, Pracownia Artystyczna „Sztukmistrz”, op. Justyna Wajs-Fijałkowska

II NAGRODA- Laura Kupczyk, SP nr 2, op. Teresa Glensk

II NAGRODA- Damian Pysz, PSP w Szczedrzyku, op. Mirella Rudolf

III NAGRADA- Kacper Dreja, SP w Krasiejowie, op. Dorota Serafin

WYRÓŻNIENIE-  Wiktoria Szponder, PSP w Dylakach, op. Ilona Możdżeń

WYRÓŻNIENIE- Alicja Gręda, Pracownia Artystyczna „Sztukmistrz”, op. Justyna Wajs-Fijałkowska

WYRÓŻNIENIE- Amelia Kita, Pracownia Artystyczna „Sztukmistrz”, op. Justyna Wajs-Fijałkowska

-w kategorii przedszkole:

I   NAGRODA- Julia Grytz, PP nr 6 w Szczedrzyku, op. Bożena Stylska

II  NAGRODA- Dawid Jończyk, PP nr 5 w Krasiejowie, op. Ewelina Materak

III NAGRODA- Zofia Daniel, PP nr 5 w Krasiejowie, op. Ewelina Materak

III NAGRODA- Justyna Pomajda, PP nr 5 w Krasiejowie, op. Ewelina Materak

 

Na tym protokół zakończono.

Uczestnikom i laureatom kunkursu serdecznie gratulujemy!!!

  • Data aktualizacji: 2018-07-13 11:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 545 834