NABÓR DO SEKCJI

Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach oferowanych przez nasza placówkę. Różnorodność tematyczna i szeroki wachlarz oferty skierowanej do osób w różnym wieku, sprawiają, iż kazdy powinien znaleźć dla siebie coś odpowiedniego, rozwijającego pasje i zainteresowania.

Taniec Orientalny dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym

Taniec orientalny dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym od września w Domu Kultury w Ozimku:

Serdecznie zapraszamy wszystkie dziewczyny, które zawsze marzyły by poczuć się niczym księżniczka z „Baśni tysiąca i jednej nocy”, do nowej, ambitnej grupy tańca orientalnego.

 Na zajęciach będziemy uczyć się podstawowych figur tańca orientalnego (także z rekwizytami), które z biegiem czasu będą łączone w proste kombinacje i choreografie. Na zajęciach poznamy elementy kultury Bliskiego Wschodu, które związane są z genezą tańca orientalnego, nauczymy się także rytmów wykorzystywanych w tańcu brzucha. Nacisk kładziony będzie przede wszystkim na poprawną technikę tańca, płynność i grację ruchów, świadomość ciała, oraz wyraz artystyczny. Podczas zajęć będą towarzyszyły nam również elementy tańca klasycznego, który pomaga w utrzymaniu prawidłowej postawy, uczy ładnej pracy rąk i stóp, oraz jest podstawą poprawnego wykonywania obrotów.

Zajęcia odbywać się będę w środy w dużej sali z lustrami, co jest bardzo ważne na początku nauki tańca (sala 21), w godzinach: 17:15-18:45

Zapisy w Sekretariacie Domu Kultury w Ozimku.

  • Data aktualizacji: 2018-05-25 10:51
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 288 273